בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערבים ברשת: כוכב נולד ערבי והדוגמנית בן לאדן 

ערבים ברשת: כוכב נולד ערבי והדוגמנית בן לאדן

 
 
הארון תחאוכו

בלבנון החלה תחרות "סטאר אקדמי", המקבילה של כוכב נולד בישראל. ועוד: חשיפתה של דוגמנית ממשפחת בן לאדן, וטלנובלה קטלנית בכוויית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחת המשתתפות, הנא אל-אדריסי (מתוך האתר הרשמי)
 אחת המשתתפות, הנא אל-אדריסי (מתוך האתר הרשמי)   
לקול תרועות קהל הצופים החלה בסוף השבוע בלבנון תחרות "סטאר אקדמי" של העולם הערבי. התחרות, שהיא המקבילה ל"כוכב נולד" בישראל, נערכת זו השנה השלישית ברציפות וסוחפת אחריה מיליוני צופים נלהבים מהעולם הערבי, מהעולם בכלל וגם מישראל.
 

פלסטיני משתתף לראשונה בתחרות

למעלה מימין ועם כיוון השעון: עיסא חסאן, מאיה ניעמה, מרווה נאסר והאני חסיין
 למעלה מימין ועם כיוון השעון: עיסא חסאן, מאיה ניעמה, מרווה נאסר והאני חסיין   
בתחרות משתתפים 19 צעירים וצעירות ממדינות ערב, והשנה לראשונה ישתתף בה הפלסטיני פאדי אנדריאוס. באתר panet דווח כי לא ברור עדיין מהיכן הגיע אנדריאוס וכי משפחות אנדריאוס מתגוררות בכפרים בגליל בישראל. "מהדיווח בלבנון לא ברור עדיין אם הוא ערבי-ישראלי או מהשטחים הפלסטיניים", נכתב באתר.

התחרות משודרת בתחנת הטלוויזיה LBC הלבנונית ובאתר הרשמי ניתן למצוא פרטים על המתמודדים. התחרות שודרגה השנה בצורה משמעותית ובין היתר, הוכנסו כל 19 המתמודדים לבניין האקדמי בכפר יאסין וחייהם ופועלם בתוך החדרים ישודרו אל מול המצלמות, 24 שעות, בערוץ מיוחד שנפתח בלוויין. מדי שבוע תשודר התכנית המרכזית שממנה ינופה כל פעם מתמודד אחר. מדובר ב-11 בחורים ותשע בחורות המשתתפים בתחרות, ולזוכה יוענק פרס כספי ואפשרות להקליט דיסק.

"סטאר אקדמי" עוררה בשלוש השנים האחרונות לא מעט תגובות נזעמות, בעיקר מצד גורמים דתיים שהתנגדו לשידור התכנית השערורייתית, לטענתם, בתחנות הטלווזייה. אחד הגמרים נערך בכווית ועורר שם זעם רב מצד הדתיים. שליט כווית הסכים לערוך את הגמר במדינתו, אך כדי להרגיע את הפלג הזועם - הורה לתחנות הטלוויזיה המקומיות שלא לסקר את האירוע.
 

עבודות לתועלת הציבור לעוזריו של ח"כ בשארה

אישום נגד העוזרים. ח"כ בשארה (אתר הכנסת)
 אישום נגד העוזרים. ח"כ בשארה (אתר הכנסת)   
בית משפט השלום בנצרת החליט השבוע שלא להרשיע את מוסא דיאב ואשרף קורטאם, שני עוזריו הפרלמנטריים לשעבר של יו"ר מפלגת בל"ד וח"כ עזמי בשארה, וקבע כי מטרת ביקורי קרובי משפחה בסוריה הנה הומניטארית ממדרגה ראשונה. השניים הואשמו בסיוע לאזרחים ערבים לצאת לסוריה, והטיל עליהם עונש סמלי של 200-300 שעות עבודות לתועלת הציבור.

בהחלטתו ציין השופט כי מבין שאר הדברים שיש לשקול לטובת הנאשמים הנה "העובדה שמעשיהם נועדו לשרת מטרה הומניטארית ממדרגה ראשונה, הלא היא מתן אפשרות לאותם קשישים שנסעו לפגוש את קרובי משפחתם שעזבו בשנת 1948 וכן את העובדה כי מעשי הנאשמים לא גרמו, למעשה, לכל פגיעה במדינה או בביטחונה, כשהדבר נותר בגדר סיכון פוטנציאלי גרידא".

החלטת בית המשפט ניתנה כעבור ארבע שנים מיום הגשת כתב אישום נגד ח"כ עזמי בשארה ושני עוזריו הפרלמנטריים בגין סיוע לאזרחים ערבים לכנס לסוריה בניגוד לחוק הישראלי. ב-1 באפריל 2003 ביטל בית המשפט את כתב האישום נגד ח"כ בשארה בשל חסינותו מהעמדה לדין בגין אותה עבירה שיוחסה לו, אך השאיר את כתב האישום נגד עוזריו על כנו.

בעקבות זאת, פנה מרכז עדאלה שייצג את שלושת הנאשמים, באמצעות עורכי הדין חסן ג'בארין ועביר בכר, ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לבטל את כתבי האישום נגד שני האחרונים. היועץ המשפטי לממשלה סירב בזמנו לבטל את כתב האישום נגד השניים.

ובאותו נושא: השבוע ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של עוזרו הפרלמנטרי הנוכחי של בשארה. האיש, בן 30, חשוד כי היה במגע עם סוכן זר סורי וכי סייע לאזרחי ישראל לנסוע לסוריה.
 
 

הדוגמנית בן לאדן

בכתה לאחר מתקפת הטרור. ואפה דופור (אתר אל-ערביה)
 בכתה לאחר מתקפת הטרור. ואפה דופור (אתר אל-ערביה)   
השבוע דווח כי הדוגמנית ואפא דופור היא בת אחיו למחצה של מנהיג אל-קאעידה, אוסאמה בן לאדן. הדוגמנית הצטלמה למהדורת חג המולד של המגזין GQ ובראיון איתה הכחישה כל קשר לבן לאדן. "אני לא מבינה מדוע כולם מייחסים אותי לאיש הזה. אין לי קשר איתו ואני חיה בניו-יורק, העיר שלי", אמרה.

נודע כי דופור נולדה בארצות הברית, אך בילדותה חיה בערב הסעודית ובגיל 10 חזרה לארצות הברית. שם משפחה היה בן לאדן אך לאחר שחזרה לניו-יורק שינתה אותו לשם משפחתה של אמה. בראיון למגזין האופנה GQ סיפרה כי בעת התקפת הטרור ב-11 בספטמבר שהתה בז'נבה ובכתה לאחר שראתה את המטוסים מתנגשים בבנייני התאומים.
 

הטלנובלה הקטלנית של כוויית

העגל הנדיר (צילום באדיבות אתר panet)
 העגל הנדיר (צילום באדיבות אתר panet)   
צעיר מכוויית נעצר השבוע על ידי המשטרה בחשד לרצח אמו ובניסיון לרצוח את אחותו ובעלה. הצעיר נעצר כשעתיים לאחר המעשה במהלך מנוסתו לערב הסעודית. סיבת הרצח: הצעיר לא הסכים על כך שאחותו מנהלת מערכת יחסים עם צעיר מקומי אחר, זאת בהסכמת ובידיעת אם המשפחה.

העיתונים בכוויית דיווחו השבוע על המקרה ושיחזרו את שאירע: החשוד ברצח הגיע בליל יום רביעי האחרון לבית אמו ובחדר המדרגות, כשהגיעה האם מולו, נעץ סכין בליבה והיא מתה במקום. לאחר מכן פנה הצעיר לבית אחותו, המתגוררת בבניין סמוך, ומצא אותה שם בחברת הבחור איתו ניהלה מערכת יחסים. החשוד ירה לעבר השניים אך משהבחין כי לא פגע בהם - נבהל ונמלט מהמקום.

בנתיים הוזעקה המשטרה ובחיפושים אחריו, נלכד החשוד על גבול המדינה כשהוא מנסה להימלט לערב הסעודית. בחקירתו טען כי אחותו התכוונה להתחתן עם צעיר מקומי זאת בידיעת אמו. "לא הסכמתי לכך שהיא תינשא לבחור שלא מצא חן בעיניי", טען האיש בחקירתו. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום באשמת רצח ובניסיון לרצח.
 

עגל עם 3 עיניים נולד באיחוד האמירויות

 
באיחוד האמירויות נולד לאחרונה עגל עם שלוש עיניים, שני אפים ואוזן אחת. המקרה המוזר הזה התרחש באחד הכפרים באזור שנקרא "ראס אל-חיימה" שנהפך מאז לעליה לרגל של סקרנים. העגל נולד במצב בריאותי ירוד, אך לאחר טיפולים מתמשכים השתפר מצבו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by