בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איי.פי: שרון מעוניין למנות את פרס לשר החוץ  
 
 
חדשות נענע 

ח"כ לפיד: למפלגת העבודה אסור להצטרף לממשלת אחדות החרדים מפני שהבטיחה לבוחריה רפורמה אזרחית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, הביע היום (שבת) את רצונו למנות את השר לפיתוח אזורי שמעון פרס, לשר החוץ בממשלתו החדשה. כך אמר היום גורם רשמי בישראל לסוכנות הידיעות איי.פי.
 
שרון ופרס לא נפגשו מאז הבחירות, אולם לדברי הגורם הודיעו יועציו של שרון ליועציו של פרס כי ראש הממשלה הנבחר רוצה את השר לפיתוח אזורי בממשלתו.

יושב ראש מר``צ, חבר הכנסת יוסי שריד קורא היום לראש הממשלה אהוד ברק, שלא ללכת בעקבות פרס, ולא להצטרף לממשלת אחדות לאומית. שריד אמר כי "הצעירים שעמדו בצמתים וקראו בשמך ידעו שצפוי, ככל הנראה, הפסד. אבל הם לא ידעו שצפוי גם ביזיון. אם לא מנצחים, אזי הולכים לאופוזיציה".

יו``ר שינוי יוסף (טומי) לפיד אומר היום שלמפלגת העבודה אסור להצטרף לממשלת אחדות החרדים מפני שהיא הבטיחה לבוחריה רפורמה אזרחית.

"לא יכול להיות שבכל פעם שמפלגת העבודה נמצאת בצרה", אמר לפיד, "היא תנפנף בציבור החילוני ומייד אחר כך תנפנף את הציבור החילוני".

כזכור, אתמול בצהרים נועד שרון עם ראש הממשלה אהוד ברק וביקש ממנו לפעול להצטרפות העבודה לממשלת אחדות לאומית, בראשותו. שרון חזר והציע לברק לשמש כשר בטחון בממשלה אותה יקים, אולם ברק, שהשיב בשלילה, הבהיר כי בכוונתו לפרוש מהחיים הפוליטיים.

ח``כ חיים רמון דוחק היום באהוד ברק להגשים את הבטחתו לפרוש בעקבות כישלונו בבחירות. "הוא אחראי ישירות לתבוסה. האיש נכשל, לא הדרך".

רמון אמר את הדברים בהתייחס לאפשרות שברק יענה להצעת שרון להיות שר בטחון בממשלתו. לדברי רמון היה על ראשי מפלגת העבודה לפעול ביתר נחישות להחלפת ברק לפני ההתמודדות וכך היה אולי נמנע ההפסד הגדול ו"היינו יותר שפנים מסכינאים".

רמון האשים את ראש הממשלה ברק כי לא התייעץ באף אחד ולא התחשב באף אחד ולפיכך אין לבוא בטענות לראשי המפלגה על שלא סייעו לו. כמו כן לא הוציא רמון מכלל אפשרות כי בעתיד יתמודד בעצמו מול יו``ר הכנסת אברהם בורג על הנהגת מפלגת העבודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by