בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בבריטניה כבר לא צריך לחייג למשטרה 
 
 
מערכת סיון.קום

אתר חדש מאפשר לאזרחי מחוז סאסקס בבריטניה לבקשת את עזרת המשטרה; המשטרה מדגישה כי במקרים דחופים יש להשתמש בדרך הישנה והטובה - הטלפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה הבריטית במחוז סאסקס מנסה ככל הנראה להקל על תושבי האזור הממתינים ארוכות למענה במוקד השיחות. על כן השיקה במחוז זה אתר חדש באמצעותו יכולים תושבי האזור להפנות את בעיותיהם ולהמתין לעזרת המשטרה, זאת כתחליף להמתנה על קו הטלפון.
 
באתר החדש מאגר טפסים אותם ניתן למלא ולשלוח, ולדווח על בעיה מתוך מספר בעיות בהן מטפל כרגע האתר. כך למשל ניתן לטפל במקרים של גניבת מטען בשדה התעופה גטוויק, או אובדן של חפץ באזור סאסקס. האפשרות לדווח על בעיות באמצעות האינטרנט הוצגה כניסיון ("פיילוט"), היא עושה שימוש בטכנולוגיה של חברת "בריטיש טלקום" (BT)וחברת "נורטל נטוורקס".

על פי דו"ח המתפרסם בעיתון ה"דיילי טלגרף" מוקד השיחות של המשטרה באזור סאסקס, קיבל במהלך השנה האחרונה 280 אלף שיחות. אם יצליח השירות החדש, הוא צפוי להקל על עומס זה. המשטרה בוחנת אפשרות להשתמש בטכנולוגיה המחפשת מילות מפתח בתלונות המדווחות ברשת, זאת על מנת למצוא במהרה תלונות דחופות יותר מסך כל התלונות הרבות.

משטרת סאסקס מדגישה באתר כי "אין לנסות לדווח על תקרית דחופה בהתרחשותה באמצעות האתר, במקרים דחופים אין להסס ולחייג 999, למוקד הפניות".

בישראל טרם ניתן להתלונן על פשעים באינטרנט, אך מאז השקת האתר החדש של המשטרה, לפני מספר חודשים ניתן למסור מידע לעזרת המשטרה באזור הנקרא "ראית, שמעת?", אזור זה מאפשר גם להתלונן על שוטר, לערער על דו"ח תנועה ולהציע הצעות בתיבת הפניות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by