בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ינה דייויס מודה: במשך שנים שיקרתי בקשר לגובהי 

ג'ינה דייויס מודה: במשך שנים שיקרתי בקשר לגובהי

 
 
חדשות נענע 

בראיון לירחון האופנה האמריקני "ליידי'ס הום ג'ורנל" מגלה כוכבת 'תלמה ולואיז' כי בהיותה צעירה סירבו שתי סוכנויות דוגמנות לקבלה לשורותיהן כדוגמנית בטענה שהיא 'ארוכה מדי ולא מתאימה לבגדים'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"במשך שנים שיקרתי לאנשים בקשר לגובהי", כך מודה השבוע כוכבת `תלמה ולואיז` (1991), השחקנית ג`ינה דייוויס בראיון שמתפרסם בירחון האופנה האמריקני Ladies` Home Journal.
 
דיוויס ("ליגה משלהן"; "הזבוב"; "נשיקה ארוכה ללילה"), שמתנשאת לגובה של 1.82 מטרים, מגישה בימים אלה תוכנית משלה בשם "המופע של ג`ינה דייוויס" בהפקת רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC.

"כשהתחלתי לדגמן", מספרת דייוויס, "הגשתי את מועמדותי לשתי סוכנויות דוגמנות והם סירבו לקבל אותי בטענה כי אני ארוכה מדי ולא אתאים לבגדים".

בעקבות התקרית הטראומטית הזו החלה דייוויס לשקר בקשר למימדיה. "התחלתי לספר שגובהי הוא 1.75 מטרים וזה עבד יותר טוב בראיונות", מודה השחקנית. "המשכתי בשקר זמן רב. אבל אז, לפני כמה שנים, אמרתי `לעזאזל עם זה. הקריירה שלי כבר מצליחה. אני אודה באמת ואספר שגובהי הוא 1.82`".

"כעת אני שמה לב", מוסיפה דייוויס, "שבעיתונות מפרסמים שהגובה שלי הוא מטר ותשעים. אני צומחת. בעוד כמה שנים אהיה שני מטרים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by