בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מכל המדינות בעולם: טירות 
 
 טירה בטוסקנה, ליד סיינה   
 
עו``ד אופיר מילר

כמה עולה דירה בצרפת? מחפשים טירה בטוסקנה? עו"ד אופיר מילר מחברת T.M. I יציג בכל שבוע מדינה אחרת בעולם, ואת האפשרויות הנדל"ניות שבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טירה בסקוטלנד
 טירה בסקוטלנד   
מי מאיתנו שהניח ידו אי פעם על ספריו של טולקין או של ק.ס לואיס לא דמיין שהוא חוזר אחורה בזמן אל עולם של יערות, כרי דשא נרחבים, עלמות במצוקה, נסיכים אמיצים וטירות אדירות ממדים? מסע ברחבי אירופה, היבשת שהותירה את המספר הרב ביותר של טירות שהיו שייכות בעבר לאצילים וכעת מוחזקות בידי צאצאיהם של אלה, מגלה כי הן עומדות למכירה. וכל המרבה במחיר הרי זה משובח.

ליקטנו כאן עשר טירות מרחבי היבשת שתוכלו לשטוף בהן את העיניים, לפנטז ואולי אף, מחוסר ברירה וחולשת פתאום, לשלוף את הארנק. מוכנים? עלו על הסוס ונצא לדרך!
 

סקוטלנד

טירת האמווד, אירלנד.
 טירת האמווד, אירלנד.    
טירה זו, שמצבה הפיזי טוב, שוכנת סמוך לאדינבורו ורחוקה רק 20 דקות נסיעה משדה התעופה הבינלאומי. היא טובלת בירוק וכל כולה אומרת פרטיות וביטחון. היא משקיפה על הנוף המרהיב של המפרץ. בין השאר, ניתן למצוא בטירה סוויטה מלכותית, מטבח גורמה ושכיות חמדה היסטוריות קטנות מסביב. על הקרקע ממוקמים גם מגורים נפרדים ששימשו אנשי הצוות, סייסים, וכן הלאה. מחיר הטירה: 15 מיליון יורו.
 

אירלנד

טירה בצרפת
 טירה בצרפת   
טירת האמווד הסמוכה לעיר וויקלו שבמחוז הנושא אותו שם (דרומית לדבלין), קרובה לחוף המזרחי של אירלנד. היא נבנתה ב-1867 וגודל הקרקע שעליה היא חולשת הוא 1820 דונם, שעליהם, מלבד הטירה, מספר מבנים נוספים.

מועצת המחוז אישרה בנייה על הקרקע, ומלבד מגרש גולף שיוקם עליה שלאורכו ייבנו 15 וילות יקומו גם 26 יחידות נופש יוקרתיות.הטירה עצמה שופצה עד היסוד בהשקעה של כ-10 מיליון יורו: גג חדש, צנרת ומערכת חשמל חדשות, חדרי רחצה חדשים ופסיפסים משוחזרים.

מחיר התענוג: 20 מיליון יורו
 
 

צרפת

טירה קטנה באוברן
 טירה קטנה באוברן   
ארץ הטירות הבלתי מעורערת מציגה טירה על שטח קרקע כולל של 800 דונם בדרום מערב המדינה. הטירה שיחקה תפקיד נכבד בהיסטוריה של צרפת, החל בימי הביניים ועד לימי המהפכה ואחריהם. הטירה בנויה אבן ועץ ומאובזרת בכל השכלולים המודרניים האפשריים הכוללים, בין היתר, חימום מרכזי, מעליות נסתרות, חדר קולנוע ועוד. מחוץ לטירה עוד 6 בתים קטנים וחמישה אסמים ועוד מבנים המשמשים את צוות השירות. על הקרקע סביבה ניתן למצוא יער, כרי דשא נרחבים, פארקים ונהר אחד.

מחיר: 26 מיליון יורו.
 

טירה באוברן

צ'כיה
 צ'כיה   
טירה קטנה בת ארבע קומות עם נוף להרים. יש בה 30 חדרים וארבעה חדרי אמבטיה. היא בנויה על שטח של 1000 מ"ר, שחציו עבר לאחרונה שיפוץ וכוללת בר, חדרי הסבה, ספרייה, מרתף וסוויטה מלכותית אחת. הטירה יושבת על שטח כולל של 30 דונם הכוללים בין השאר אורוות בשטח 800 מ"ר. היא מחוברת למים חמים ולקו טלפון.

מחיר: רק 515,000 יורו.
 

צ'כיה

טירת מאצן בחבל טירול. אוסטריה
 טירת מאצן בחבל טירול. אוסטריה   
טירת ויניצה, שבעיירה לודינצה (כ-20 דקות נסיעה ממרכזה של פראג), ממוקמת בלבו של עמק פורח. שטח הקרקע שעליה יושבת הטירה כ-53 דונם. נבנתה לפני 120 שנה וצמודים לה גנים ויקב. שטח הטירה עצמה 5000 מ"ר, יש לה שתי קומות, מרתף ועליית גג.

מחיר: 1.5 מיליון יורו.
 

אוסטריה

טירת שוולנברג בנורדריין וסטפליה, גרמניה
 טירת שוולנברג בנורדריין וסטפליה, גרמניה    
טירת מאצן בחבל טירול למרגלות האלפים, מצפון-מזרח לאינסברוק. נבנתה בימי הביניים. שייכת כעת למשפחה אמריקאית. רחוקה רק שעה וחצי נסיעה ממינכן ומזלצבורג. הכנסייה הצמודה לה שימשה בישופים בכירים ואפילו טדי רוזבלט התארח כאן באחד ממסעי הצייד שלו.

השטח הבנוי של הטירה הוא כ-1800 מ"ר, ושטח הקרקע הכולל הוא 24 דונם. לטירה מגדל בגובה שש קומות והיא מוקפת בחציה בפארק שהוא שמורת טבע אוסטרית. יש בה כ-60 חדרים שהרהיטים בהם עתיקים אך כל השירותים שבהם מודרניים: מערכות חשמל, צנרת וטלפון חדשות וכו'.

מחיר: 6 מיליון דולר
 

גרמניה

טירת ויילר שבבסנבאך, בין פרנקפורט לשטוטגרט
 טירת ויילר שבבסנבאך, בין פרנקפורט לשטוטגרט   
טירת שוולנברג בנורדריין וסטפליה, לא רחוק מהערים הסה ובילפלד והנהר וזר. זו טירה ימיביניימית שהוסבה למלון. יש בה 15 חדרים שבהם מקלחת וטלוויזיה, מיניבר וטלפון. בטירה גם חדר הסבה. יש בה מסעדה המשקיפה על היער הסמוך, בית קטן למגורי משרתים ואפילו גן חיות קטן.שטח הקרקע שעליה יושבת הטירה הוא 42 דונם והשטח הבנוי של הטירה עצמה הוא 650 מ"ר.

מחיר: 2,200,000 דולר.

טירת ויילר, הממוקמת בבסנבאך, בין פרנקפורט לשטוטגרט (מערב גרמניה), נבנתה במהלך המאה ה-17 ולה שתי זרועות הנפגשות במגדל פעמונים בסגנון רנסנסי. הייתה שייכת לרוזן שנברג ויזנטהייד וכעת נמצאת בבעלות פרטית לאחר ששופצה. שטח הקרקע שעליו יושבת הטירה הוא 70 דונם, והשטח הבנוי שלה הוא 1550 מ"ר. צמוד לה בית קטן לאנשי הצוות שגודלו 250 מ"ר, האנגר גדול ובריכה.

מחיר: 7 מיליון דולר.
 

בלגיה

טירה בטוסקנה, ליד סיינה. איטליה
 טירה בטוסקנה, ליד סיינה. איטליה   
טירה הסמוכה לאוניברסיטה הבלגית לבן, לא רחוק מבריסל הבירה. היא בנויה על קרקע ששטחה 260 דונם, ומלבדה מצויים על האדמה כרם פעיל (110 דונם), יקב, אורוות ומסעדה ייחודית לטעימות יין.
הטירה עצמה, השוכנת על שפתו של אגם, נבנתה ב-1850 ושופצה שטחה הכולל 2500 מ"ר, היא בת שלוש קומות שבהם 22 חדרים, ו-6 חדרי אמבטיה. היא מרוהטת לחלוטין, יש בה מגורים לאנשי הצוות, חדר כביסה, חדר ישיבות, מרפסות, חיבור לאינטרנט מהיר ולשאר ערוצי תקשורת מתקדמים.

מחיר: 5,500,000 יורו.
 

איטליה

טירת וולטון בקליבדון, מחוז סומרסט, דרום מערב אנגליה
 טירת וולטון בקליבדון, מחוז סומרסט, דרום מערב אנגליה   
טירה בטוסקנה, ליד סיינה. נבנתה בשנת 900. היא אינה מרוהטת ויש לחבר אותה למערכות חשמל ומים. יש בה מרתפי יין, בריכה וחצר פרטית. היתרון: הטירה חולשת על כרמים וחברה פרטית מפיקה את יינותיהם.
מחיר: 14 מיליון יורו.

טירה נוספת בטוסקנה, בדרך לפירנצה. נבנתה בשנת 1000. משופצת לחלוטין ומרוהטת. שטחה הבנוי: 1200 מ"ר. לצד הטירה מבנה שהוסב למלון שבו 6 דירות מצועצעות שצמודה להן בריכה שאפשר לרחוץ בה גם בחורף. שטח הקרקע הכולל של הטירה הוא 600 דונם, מתוכם 110 דונם של כרמים, 150 דונם של מטעי עצי זית והשאר חורש טבעי ויערות.

מחיר: 11 מיליון יורו.
 

אנגליה

 
טירת וולטון אשר בקליבדון, מחוז סומרסט, דרום מערב אנגליה. היא נבנתה ב-1620, משופצת לחלוטין וממוקמת למעשה בלב לבו של מסלול גולף תקני. היא משקיפה על מפרץ בריסטול, על המחוז ועל שטחה של וולס.עברה את המהפכה האנגלית השקטה של 1680, הופקרה בידי בעליה המקוריים וכעת היא בבעלות פרטית.

את המבנה המרכזי שלה מקיפים שישה צריחים שכל אחד מהם מהווה יחידת דיור נפרדת. יש בה ארבע קומות, 7 חדרי שינה וכמספר הזה חדרי אמבטיה. יש בה בריכה והיא מרוהטת ומחוברת לכל השירותים המודרניים הקיימים. השטח הכולל של הקרקע שעליו היא יושבת: כ-20 דונם.

מחיר: כ-5.7 מיליון דולר.
אין האמור ברשימה זו המלצה ו/או חוות דעת. הנתונים נתקבלו דרך מקורות מידע שונים ברחבי העולם ואין הכותב אחראי לאמיתות המידע שמפורסם.

שאלות והצעות בנושא נדל"ן במדינות שונות בעולם ולקבלת מידע נוסף על הנכסים והכתבות ניתן לפנות לעו"ד אופיר מילר, מנכ"ל חברת TMI, דרך אתר האינטרנט www.tmisrael.com, או בדואר אלקטרוני info@tmisrael.com.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by