בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
העבודה תחליט ביום חמישי האם להצטרף לממשלת אחדות 
 
 
חדשות נענע 

אחר הצהרים הסתיימה פגישה בין צוותי המו"מ ולדברי אהוד אולמרט טובים הסיכויים להקמתה של ממשלת אחדות. מחר צפוי סבב נוסף של פגישות בין הצדדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחר הצהרים (ראשון) הסתיימה הפגישה השניה בין צוותי המשא ומתן של הליכוד והעבודה בנוגע להקמת ממשלת אחדות לאומית.
יושב ראש צוות המשא ומתן של הליכוד, אהוד אולמרט אמר בעקבות הפגישה כי הסיכויים להקמת ממשלת אחדות התחזקו.
 
השר רענן כהן, מהעבודה אמר כי ביום חמישי תתקבל ההחלטה במרכז המפלגה בנוגע להצטרפות העבודה לממשלת שרון. הדיונים בין הצדדים צפויים להתחדש מחר.
השר שמעון פרס, שאינו חבר בצוות המשא ומתן של העבודה, הגיע אף הוא למקום הפגישה. לטענת אנשיו הוא הגיע לשם במקרה כדי לנוח את מנוחת הצהרים. פרס אמר לגלי צה"ל, שהוא מעוניין אך ורק בתפקיד שר החוץ בממשלת אחדות בראשות שרון, אם זו אכן תקום.
 
ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, וראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, נועדו הבוקר (ראשון) בלשכת ראש הממשלה בירושלים. בפגישה עלה, בין השאר נושא ממשלת האחדות וגורמים בסביבתו של אריאל שרון, הביעו אופטימיות באשר לסיכויי הקמתה של ממשלת אחדות עם מפלגת העבודה והגדירו אותה "כמעט עובדה".
 
 
בפגישה שב שרון על הצעתו לפיה ישמש ברק שר ביטחון בממשלתו ואולם עדיין לא ידוע מה אמר ברק בפגישה.

בעבודה עדיין לא הוחלט מי יהיו האחראים על חלוקת התיקים, ואולם נראה כי לבסוף יכריעו בכך שמעון פרס, אהוד ברק ורענן כהן. בליכוד משאירים את ההחלטה בנושא זה למפלגת העבודה, למרות שיש להם העדפות משלהם.

במקביל נודע כי שרון הציע לפרס להתמנות לתפקיד שר החוץ בממשלת אחדות. גורם בליכוד מסר לאתר ynet כי פרס השיב בחיוב להצעה, ואמר שיעשה ככל שביכולתו להוביל את מפלגת העבודה לממשלת אחדות. בלשכת פרס הכחישו כי הייתה פנייה כזו מצד שרון.

במערכת הפוליטית מעריכים כי שרון ינסה לנצל את מעמדו הבכיר של פרס במפלגת העבודה ואת האהדה לה הוא זוכה בה, כדי שיסייע להקמת ממשלת אחדות. התיק שהוצע לו אמור לשמש תמריץ עבורו לפעול בתוך העבודה למען ממשלת אחדות.האם אחדות זה טוב או רע מדברים על זה עכשיו בפורום נענע אקטואליה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by