בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוג בפיגוע הירי דרומית לירושלים 
 
 
חדשות נענע 

ההרוג: צחי ששון, תושב הקיבוץ ראש צורים. הוא נפצע אנושות מירי פלסטיני אל עבר כביש המנהרות הערב, ופונה תחת אש לבית החולים הדסה עין כרם, שם מת מפצעיו; חילופי אש במקומות נוספים בשטחים: הירי על גילה התחדש לאחר חודש של הפוגה, ואש נורתה לעבר קבר רחל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צחי ששון, בן 35 תושב הקיבוץ ראש צורים שבגוש עציון, נהרג הערב (ראשון) מירי פלסטינים אל עבר מכוניתו מכיוון בית ג`אלה, בעת שנסע בכביש המנהרות מדרום לירושלים. מסע הלוייתו יצא מחר בשעה אחת עשרה וחצי מראש צורים בגוש עציון אל הר המנוחות בירושלים.
 
 
האיש, נפצע אנושות מהירי, ומכוניתו התהפכה. כוחות של צה"ל ואמבולנסים הגיעו למקום, והאזרח פונה תחת אש לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם. הרופאים ניסו להיאבק על חייו, אולם כאמור הוא מת מפצעיו.

בועז אלינסון, חובש בכיר במד"א, שהשתתף בחילוץ סיפר בראיון לקול ישראל כי כשהגיע לרכב ראה אדם ששוכב עם פגיעת כדור בראשו. כמו כן לדבריו נפצע האדם כתוצאה מהתהפכות הרכב.

"הגענו למקום כהירי עדיין לא פסק. נשכבנו על הכביש ושמנו שכפצים. כשהגענו לרכב ראינו אדם שוכב פצוע במצב אנוש. שמנו אותו על מיטה וביקשנו מהחיילים לחפות עלינו עם הרכבים הצבאיים הממוגנים בזמן שהעברנו את המיטה לכיוון הניידת", סיפר החובש, אשר נפגע בעצמו מהירי.

כתוצאה מהיריות בכביש המנהרות אירעה גם תאונת דרכים, שגרמה לפציעתם באורח קל של שלושה נוסעים.

ראש הממשלה ברק גינה בחריפות את הרצח והורה לצה"ל ולכוחות הביטחון לפעול בתקיפות נגד המחבלים ושולחיהם, ולוודא שהם יקבלו את העונש הראוי.
 

לאחר חודש של הפוגה: התחדש הירי לעבר גילה

באותה השעה נורתה אש גם אל עבר עמדות צה"ל הממוקמות למרגלות הבתים בשכונת גילה. כוחות צה"ל הגיבו באש כבדה לעבר מקורות הירי. לא דווח על נפגעים. מדובר בפעם הראשונה מזה חודש שנפתח ירי לעבר גילה.

חילופי אש גם בבית לחם. יריות נורו אל עבר מפקדת התיאום והקישור ואל עבר מחנה משמר הגבול. גם לעבר קבר רחל ירו הפלסטינים מכיוון מחנה הפליטים אל-עיידה. חיילי צה"ל הגיבו בירי. גם במקרים אלו לא דווח על נפגעים.

לאחר שהחלו היריות הוחשכו הבתים בגילה וכך גם בבית ג`אלה ובמחנה הפליטים אל-עיידה הסמוך.
 
 

בנצרים ירדו למקלטים

בנצרים התבקשו התושבים לרדת למקלטים לאחר שהתקבלו התרעות על אפשרות פגיעה ביישוב. לאחרונה ירו הפלסטינים פצצות מרגמה לעבר נצרים, אחת מהן פגעה בבית מגורים וגרמה לו נזק כבד, אולם במזל לא היו נפגעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by