בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערב של חילופי אש ברחבי השטחים 

ערב של חילופי אש ברחבי השטחים

 
 
חדשות  נענע

אזרח ישראלי נהרג בפיגוע ירי בכביש המנהרות; לאחר חודש של הפוגה: התחדש הירי לעבר גילה; חילופי אש גם בבית לחם, פסגות, ונווה-דקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקריות אש רבות נרשמו הערב (ראשון) ברחבי השטחים. באחת התקריות נהרג אזרח ישראלי.
 
האזרח- תושב הקיבוץ ראש צורים שבגוש עציון כבן 35 נהרג בפיגוע ירי בכביש המנהרות. האיש, נפגע מאש שכוונה אל רכבו מהכפר בית ג`אלה. הוא נפצע בראשו באורח קשה ומאוחר יותר מת מפצעיו בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

באותה השעה נורתה אש גם אל עבר עמדות צה"ל הממוקמות למרגלות הבתים בשכונת גילה. כוחות צה"ל הגיבו באש כבדה לעבר מקורות הירי. לא דווח על נפגעים. מדובר בפעם הראשונה מזה חודש שנפתח ירי לעבר גילה.
 

יריות אל עבר קבר רחל

חילופי אש התנהלו גם בבית לחם. יריות נורו אל עבר מפקדת התיאום והקישור ואל עבר מחנה משמר הגבול. גם לעבר קבר רחל ירו הפלסטינים מכיוון מחנה הפליטים אל-עיידה. חיילי צה"ל הגיבו בירי. גם במקרים אלו לא דווח על נפגעים. לאחר שהחלו היריות הוחשכו הבתים בגילה וכך גם בבית ג`אלה ובמחנה הפליטים אל-עיידה הסמוך.

אש נורתה גם מכיוון רמאללה אל עבר פסגות ואל עבר מחנה עופר. מוקדם יותר ירו פלסטינים לעבר כוח צה"ל מצפון לג`נין. גם באירועים הללו לא היו נפגעים.
 
 

בנצרים ירדו למקלטים


ברצועת עזה נורתה אש לעבר מוצב צה``ל הסמוך לנווה דקלים. בנצרים התבקשו התושבים לרדת למקלטים לאחר שהתקבלו התרעות על אפשרות פגיעה ביישוב. לאחרונה ירו הפלסטינים פצצות מרגמה לעבר נצרים, אחת מהן פגעה בבית מגורים וגרמה לו נזק כבד, אולם במזל לא היו נפגעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by