בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף הסכסוך: סרפרי שוב תהיה זמינה בבזק 

סוף הסכסוך: סרפרי שוב תהיה זמינה בבזק

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

אחרי סכסוך מתוקשר, חתמו היום סרפרי ובזק על הסכם פשרה; ההסכם יאפשר ללקוחות סרפרי, המספקת אינטרנט חינם תמורת צפייה בפרסומות, לשוב ולגלוש דרך שירות 136

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באמצע חודש נובמבר 2000, חסמה בזק את משתמשי סרפרי מלהתחבר דרך שירות 136 שלה. החברה נימקה את הניתוק בחוב של כמיליון שקל מצד סרפרי. בהסכם הפשרה, עליו הכריזה היום סרפרי, נקבע סכום נמוך מזה, כך מאשר מנכ"ל סרפרי, אייל בנימין. בסיום ההליכים הקשורים להסכם, יוכלו משתמשי סרפרי לשוב ולהתחבר דרך 136. יש לציין, שהגלישה בסרפרי לא הייתה תלויה בשירות 136, והתאפשרה דרך שרתי סרפרי בכל אזורי החיוג בארץ.
 
עניין החוב נידון בעבר בתכתובת בין בזק וסרפרי. בבזק החליטו יום אחד "לשבור את הכלים", כך אמר אז דובר סרפרי, זיו ברנע. לדבריו, חברות רבות חבות לבזק סכומים כאלה ואף גדולים מהם, אולם מקרה זה הגיע לעיתונות, משום שבזק וסרפרי מתחרות על תואר ספקית האינטרנט השלישית בגודלה בארץ.

סרפרי טענה, שהחוב נבע משינוי בחיוב שביצעה בזק בחודש מאי, בו הפרידה בין שיחות רגילות לבין התקשרויות לרשת. בנימין רמז, בראיון למעריב, שבזק ביצעה את השינוי תוך ניצול מעמדה כמונופול. "שטויות ברוטב", הגיבה אז דוברת בזק, דבורה שגיא, לטענות על שינוי החיובים. "לא שינינו שום תעריף. חתמנו איתם על חוזה, כמו שנחתם עם כל ספק אינטרנט. אנחנו עומדים מאחורי החוזה". שגיא סירבה היום להגיב על הודעת סרפרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by