בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"אקסייט" שוקלת תביעה כנגד מפלגת הלייבור 

"אקסייט" שוקלת תביעה כנגד מפלגת הלייבור

 
 
מערכת סיוון.קום

הלוגו החדש, אותו הציגה מפלגת הלייבור בשבוע שעבר, דומה פלאים ללוגו המוכר של אתר "אקסייט"; דובר הלייבור: הלוגו לא חדש. האיום של אקסייט הוא לא יותר מאשר תעלול שיווקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפלגת הלייבור הציגה בשבוע שעבר את הלוגו החדש שלה. הלוגו בצבעי שחור ואדם הוא למעשה ציור של "איש מקלות" בצורה של איקס, שתי רגליים פשוקות ושתי ידיים נשואות לשמיים פשוקות גם הן. המשך הידיים נחתם בסימן מעגלי, המקנה לציור כולו צורה של לב. על פי מפלגת הלייבור, הלוגו החדש מבטא רוח נעורים חדשה. הלוגו קיבל, כמובן, עקיצות רבות מידי העיתונות המסורתית, בה נאמר כי הלוגו החדש נראה כשרבוט סתמי.
 
מנהל השיווק של אתר "אקסייט", לוריין טומסון, טוענת כי הלוגו של אקסייט הוא סימן ההיכר החזק שלה, וכי אקסייט מעניקה לנושא זה חשיבות רבה. הצבעים הזהים והדמיון הרב בצורתו של הלוגו אינם משאירים ספק רב, מדובר בהעתקה של ממש, טוענת אקסייט. עוד הוסיפה טומסון, "אנו המומים ומצטערים כי מפלגת הלייבור לא הצליחה לחשוב על לוגו מקורי בעצמה".

דובר מפלגת הלייבור טען בפני אתר "דה רג`יסטר", המדווח על הפרשה, כי למעשה הלוגו אינו חדש כלל (דבר המעלה תמיהה רבה), וכי האיום של אתר אקסייט הוא בסך הכל תעלול שיווקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by