בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש יוצא לדרך עם תוכניתו לרפורמה בצבא ארה"ב 
 
 
רויטרס

הצעד הראשון: העלאת שכר בעלות של 1.4 מיליארד דולר לאנשי הצבא; הנשיא הנבחר יסייר בבסיסי צבא בארה"ב כדי לעשות יחסי ציבור לתוכניתו; בינתיים הופתעו ראשי מערכת הביטחון לגלות שבוש מעקב תקציבים חדשים עד לבחינה מעמיקה של הצבא על ידי שר הביטחון החדש שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית ג`ורג` בוש יוצא לדרך עם מסע רחב להשגת תמיכה בתוכנית הרפורמה שלו למודרניזציה בצבא.
 
הצעד הראשון יהיה העלאת שכר בעלות של 1.4 מיליארד דולרים לאנשי הצבא, בעוד יתר הרפורמות צריכות לעבור בחינה מדוקדקת במערכת הצבאית.

מחר (שני) יבקר בוש בבסיס חיל האוויר האמריקני בסוואנה, ג`ורג`יה. הוא צפוי לאכול ארוחת צהרים עם החיילים, ולהכריז באופן רשמי על הצעתו להעלאת שכר כללית בצבא.

"כלי נשק חדשים וטכנולוגיות חדשות חשובים מאוד, אבל הם יעילים רק עד המידה שהאנשים יודעים להשתמש בהם", אמר בוש אמש (שבת) בנאומו השבועי ברדיו. "הם ראויים לאימונים הכי טובים, לציוד הטוב ביותר, וכן לשיפורים בשכרם וברמת חייהם, שהיו צריכים להיעשות ממזמן". בימים שלישי ורביעי ימשיך בסיוריו בין בסיסים צבאיים.

בוש הפך את סוגיית החידוש בצבא לנקודה מרכזית בקמפיין הנשיאותי שלו. אולם להפתעתם של חברים בפנטגון, בקונגרס, ובתעשיות הביטחוניות, שטוענים כי הגדלת התקציבים הנה הכרחית- סגר בוש את ברז התקציב להוצאות חדשות מלבד ההעלאה בשכר. זאת עד לבחינה מעמיקה של הצבא על ידי שר הביטחון החדש דונאלד רומספלד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by