בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סין: מלחמת חרמה בפאלון גונג 
 
 
חדשות נענע 

השלטון הקומוניסטי המשיך להאשים את הכת בסכנה לשלום הציבור ובפגיעה בהישגי העם הסיני. כמו-כן, מואשמים גורמים מערביים בתמיכה ב'פאלון גונג'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סין הודיעה היום (שני) כי היא מתחייבת "להילחם עד הסוף", כהגדרת עיתון המפלגה הקומוניסטית, בכת ה`פאלון גונג`, שהוצאה לפני כשנתיים מחוץ לחוק הסיני.
 
"הממשלה הסינית תילחם עד כלות על מנת להגן על הרפורמות, הפתיחות, המודרניזציה הסוציאליסטית ועל היציבות החברתית למענן השקענו עמל רב," נכתב בעיתון הקומוניסטי.

עוד אמר העיתון, כי גורמים מערביים, עוינים לסין, עומדים מאחורי כת הפאלון גונג.

הכת, שהוצאה מחוץ לחוק, נרדפת מאז על-ידי השלטונות הסינים. באחרונה אף הידקו הסינים את האחיזה ונראה שגם המקלט האחרון שלה - הונג קונג - הופך לא בטוח לפעיליה. ה`גונג` עדיין חוקית בהונג קונג, למרות כינון השלטון הסיני בה.

הפאלון גונג עוסקת, על-פי הצהרותיה, בטיהור הלב, מדיטציה ושיטות נשימה שונות. היא מתבססת באמונתה על פילוסופויות ומסורות סיניות עתיקות.

שלטונות סין קישרו את הכת למקרי מוות ואלימות רבים וסימנו את הכת כמסוכנת לשלום הציבור. הממשלה הקומוניסטית, ביצעה צעדים קשים נגדה כולל מעצרים המוניים של פעילים ומאמינים, הכאות, כליאה במחנות עבודה, האשמה בבגידה וחתירה והשמצת אנשיה בכלי התקשורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by