בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפסדתם שיעורים? לא נורא, יש קלטת 

הפסדתם שיעורים? לא נורא, יש קלטת

 
 
הארון תחאוכו

במכללה האקדמית "כנרת" מצאו פתרון לסטודנטים הנעדרים מהשיעורים - הרצאות מצולמות בוידאו. המכללה: הקלטת תשמש ככלי עבודה לסטודנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל סטודנט מכיר את עוגמת הנפש והלחץ להשלים את כל השיעורים שהחסיר לאחר שנעדר מהלימודים בגלל מילואים, שמחה משפחתית, או כל סיבה אחרת. בבית הספר להנדסה של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מצאו פתרון - הרצאות מצולמות בוידיאו. מעתה יכולים הסטודנטים לנשום לרווחה ולהפסיק לרדוף אחרי סיכומי שיעורים אבודים.

בימים אלו החלה המכללה האקדמית "כנרת" שבעמק הירדן לצלם את כל השיעורים בחוג להנדסה שבמכללה, זאת במטרה להעניק לסטודנטים נגישות גבוהה יותר לחומרים הנלמדים. מהמכללה נמסר כי "השירות שבמקור יועד לרווחת סטודנטים המשרתים במילואים או הנעדרים מסיבה בריאותית, יהפוך במהרה לכלי עבודה המאפשר חזרה על החומר והתמקדות בנושאים הנלמדים- לכל הסטודנטים שיחפצו בכך".

הצילומים נערכים על ידי סטודנטים מבית הספר לתקשורת של המכללה האקדמית כנרת, והפרוייקט כולו מתנהל בשיתוף פעולה מלא בין בית הספר להנדסה ובית הספר לתקשורת. צילומי השיעורים יישמרו במספר עותקים, לרווחת הסטודנטים שנעדרו מן השיעורים מסיבות שונות, וכמו כן תתאפשר קבלת עותק לסטודנטים אשר מעוניינים לצפות בשנית, ואף בשלישית, בשיעור שנכחו בו, ולחוות אותו מחדש על כל פרטיו.

עוד נמסר מהמכללה כי "שירות חדש זה ניתן לסטודנטים להנדסה, כחלק מתכנית מ.ט.מ - מעטפת טיפוח מצויינות, המעניקה להם תמיכה כלכלית ולימודית במהלך השנה כולה, מעודדת התקדמות מירבית בלימודים, וממחישה היטב את חזון המכללה המדגיש את הסטודנט במרכז העשיה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by