בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ילדים לאימוץ באתר "הורים" 

ילדים לאימוץ באתר "הורים"

 
 
מערכת סיון.קום

ילדים מועמדים לאימוץ מוצגים, תוך שמירה על פרטיהם האישיים, באינטרנט; המהלך הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין אתר האינטרנט "הורים" ובין השירות למען הילד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר האינטרנט "הורים" מציג ילדים המועמדים לאימוץ. האתר משתף פעולה עם השירות למען הילד, במטרה למצוא בית לאותם ילדים.
 
האתר מציג 12 ילדים, בגילאי שנה וחצי עד שמונה, כולל תאורים חיצוניים, התנהגותיים והיסטוריה משפחתית. לכל ילד מופיע איור, בהתאם לתיאור החיצוני שנמסר, מכיוון שהחוק אוסר על פרסום תמונות שלהם.

האתר מסביר מה כולל תהליך האימוץ, ומאפשר להפנות שאלות נוספות לשירות למען הילד, בטלפון או באמצעות האימייל של האתר. גולשים המעונינים לאמץ ילד, מוזמנים להדפיס את טפסי הבקשה, למלאם ולשלוח אותם למשרדי השירות בירושלים.

אף שההצעה לאימוץ נמצאת ברשת, האתר משמש רק במה נוספת להצגת הנושא החשוב. תהליך האימוץ מתבצע כרגיל, תוך בדיקה של הרקע והתאמת ההורים הפוטנציאליים לגידול הילד.

בינואר, דווח על מאבק בין שני זוגות הורים, אשר אימצו תאומות בנות חצי שנה דרך האינטרנט. הזוג הבריטי, קלישאוו, טען כי אימץ את התאומות בצורה חוקית דרך הרשת. בני הזוג אלן האמריקאים, אמרו ששילמו לסוכן אימוץ באינטרנט, וטיפלו בתאומות במשך חודשיים, עד שאלו נחטפו חזרה לאימן הביולוגית, ורק אז הועברו לידי הזוג קלישאוו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by