בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הביקוש לאנשי היי-טק עדיין גבוה 

הביקוש לאנשי היי-טק עדיין גבוה

 
 
מערכת, סיון.קום

ירידות של 20 -30 אחוז בשכרם של בוגרי הסבות וחסרי ניסיון בהיי-טק , יציבות ואף עליות שכר לבכירים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גל הפיטורים בחברות הסטארט-אפ וההיי-טק, אינו מצביע על השפעה לרעה בשכר העובדים במרבית המשרות בענף. כך מדווחת חברת ג`וב אינפו, חברת השמה לתחום ההיי-טק.
 
הביקוש לעובדים בענף עדיין גבוהה ונע בין 12 ל-15 אלף איש.

גל הפיטורים האחרון התרכז בעיקר בבעלי תפקידים שאינם טכנולוגיים וצמצם את הביקושים לעובדים רק במעט, אך לא פתר את בעיית המחסור. כך מסרה, ראש תחום החברות והגולשים בג`וב אינפו, עופרה עפגין. לדבריה מרבית המהנדסים בעלי הניסיון אינם מוכנים להתפשר על רמת השכר אליה הורגלו, ומעדיפים להמתין למציאת משרה שתענה על דרישות השכר שלהם. מהנדסי פיתוח, מתכנתים בעלי ניסיון, ובוגרי אוניברסיטאות בעלי ניסיון של שנה לפחות, אינם מושפעים מן הטלטלה שעוברת על ענף ההיי-טק. שכרם מתחיל מ- 15 אלף שקל בחודש, והוא משתנה בהתאם לתחום התמחותם הספציפי, ניסיונם, והחברה בה הם עומדים להיקלט.

מצב הבכירים בענף ההיי-טק מעודד עוד יותר: "משכורות הבכירים בענף לא נפגעו, הן אף עלו בחלק גדול מן המקרים", אמרה: מנהלת מחלקת הבכירים באתר, ענת ברנר-טל.
ההשפעה העיקרית בתחום השכר ניכרת בחברות האינטרנט, התחום אשר עבר את הטלטלה החריפה ביותר. כמו כן, נפגעו מועמדים חסרי ניסיון, בוגרי הסבות ומועמדים בעלי ניסיון מועט, אלה מוכנים להתפשר על רמות שכר הנמוכות ב-20- 30 אחוז מן השכר שהיה נהוג בתחום בעבר. שכרם החודשי נע היום סביב 6000-8000 שקל לחודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by