בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתחה חקירה פלילית נגד קלינטון 
 
 
חדשות נענע 

קלינטון עורר חשד פלילי כשחנן מיליונר נמלט, שהואשם ב-50 סעיפים של מרמה, הונאה, סחר בלתי חוקי עם איראן ועבירות נוספות. אשתו לשעבר תרמה סכומי עתק למסע הבחירות של הדמוקרטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התובעת הכללית של ני-יורק פתחה אתמול בחקירה פלילית נגד ביל קלינטון, נשיאה לשעבר של ארה"ב. החקירה החלה בעקבות החנינה שהעניק למיליונר האמריקני הגולה, מארק ריץ`.
 
לפני 17 שנים ברח ריץ` מארה"ב לשווייץ בכדי שלא לעמוד למשפט. מול ריץ` נותרו עומדים 50 סעיפי אישום, שכללו סחיטה, הונאה, העלמת מס וסחר בלתי חוקי בנפט עם איראן.

קלינטון חנן את ריץ` ממש בסוף כהונתו בחודש שעבר. שאלות רבות התעוררו לאחר מכן, מכיוון שאשתו לשעבר של ריץ`, דניס, תרמה מאות אלפי דולרים למסע הבחירות של המפלגה הדמוקרטית, מפלגתו של קלינטון.

דניס ריץ` סירבה לענות לשאלות וועדה מיוחדת של הסנאט שהוגשו אליה בכתב. היא השתמשה בתיקון ה-5 לחוקה האמריקנית שמאפשר לה לא להפליל את עצמה.

פרקליט החנינות במשרד המשפטים האמריקני, רוג`ר אדאמס, דיווח לסנאט, כי הדרך שבה טופלה החנינה של ריץ` היתה רחוקה מלהיות "רגילה", כהגדרתו. הוא אמר שנודע לו על הכוונה לחון אותו רק שעות ספורות לפני כן ושלא ידע כלל על היותו של ריץ` "נמלט מן החוק".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by