בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מעסה מבקשת לתבוע גולשים שהציגו אותה כמספקת שירותי מין 

מעסה מבקשת לתבוע גולשים שהציגו אותה כמספקת שירותי מין

 
 
מערכת, סיון.קום

הודעה שפורסמה בקבוצת דיון באינטרנט הפכה מעסה תמימה לספקית של שירותי מין. המעסה מבקשת לתבוע אבל לא ברור כל כך את מי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קריסטין ג`קסון, מעסה מקצועית מארצות הברית, מטפלת בבעיות אורטופדיות שונות, רוב לקוחותיה הן נשים המופנות אליה מרופאים.
 
לאחרונה הופתעה ג`קסון לגלות מגמה חדשה בקרב מעגל הלקוחות שלה. גברים רבים החלו להגיע, וחלקם הנכבד החל לדרוש "תוספות" מיניות לשירות העיסוי המשובח אותו מעניקה ג`קסון בדרך כלל.

חשדה של ג`קסון גבר עם קבלת הודעת דואר המפנה אותה לקבוצת דיון. עד מהרה התברר כי בקבוצת דיון זו נוהלו שיחות פרטניות באשר ל"טיב ואופי" השירות שמעניקה ג`קסון. ניכר כי עיקר השיחה ודברי ההבל, מקורם בשתי דמויות "Auslandur" ו "The mayor" . לטענת ג`קסון שיחות אלה פגעו באופן ניכר בפרנסתה ותדמיתה. על כן החליטה לנקוט בפעולה ולתבוע את האחראים לעניין.

האחריות המשפטית לפרסום דברים אלה ככל הנראה אינה ברורה, על כן החליטו ג`קסון ועורך דינה לתבוע הן את חברת האינטרנט AOL, הן את ספקית האינטרנט Sinsinnati.com וכן את שתי הדמויות האחראיות לפרסום. אך נראה כי העניין אינו כה פשוט, חברת AOL אינה ממהרת למסור את פרטי לקוחותיה, וביקשה לטפל תחילה בעניין בעצמה. הניסיון לאתר את שתי הדמויות באמצעות ספקית האינטרנט- Sinsinnati.com כשל גם הוא, שכן הספקית הפסיקה מאז את שירותיה.

מתוסכלים מכך שלעולם כנראה לא יצליחו לראות פרוטה מהמקרה הכאוב, מנסים כעת ג`קסון ועורך דינה להסיר את ההודעות, ולקבל את תוכנן המלא, על מנת להיערך לבאות. ג`קסון המסכנה תיאלץ ככל הנראה להתמודד עם אותם גברים תאווי סקס, אולי עיסוי ירגיע אותה קצת?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by