בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
T&AT מחפשת קונה 
 
 
מערכת, סיון.קום

ענקית התקשורת האמריקנית מבקשת למכור את אחזקותיה בג'אפן טלקום לחברה בריטית, הסיבה: האטה בשווקים הפיננסיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית התקשורת האמריקנית T&AT עשויה למכור את 15 האחוזים שהיא מחזיקה ב"ג`פאן טלקום", חברת הטלקום השלישית בגודלה ביפן, לאחת משתי חברות תקשורת בריטיות.
 
אתר דה מרקר מדווח, שהצעד בא נוכח האטה בשווקים הפיננסיים, וכי החברות הבריטיות שואפות לקבל דריסת רגל ביפן לקראת השקת הדור השלישי הסלולרי בחודש מאי.

אחרי שאן.טי.טי דוקומו, חברת הסלולר הגדולה ביפן, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חטיבת הסלולר של T&AT בנובמבר, הביעה חברת T&AT רצון להיפטר מאחזקותיה ב"ג`פאן טלקום", סיבה נוספת היא ההאטה בשווקים הפיננסיים.

רוכשת פוטנציאלית אחת, "בריטיש טלקום", מחזיקה גם כן 15 אחוז מ"ג`פאן", ואישרה בסוף השנה שעברה, כי היא נמצאת במשא ומתן לרכישת חלקה של AT&T. הרוכשת האפשרית השנייה, "וודאפון", תגיע לאחזקה של 15 אחוז באפריל, עם סיום תהליך רכישת מניות.

החברות הבריטיות מחפשות, ככל הנראה, נתח שוק תקשורת ביפן, לקראת השקת הרשת הסלולרית מהדור השלישי. "ג`יי פון", חטיבת הסלולר של "ג`פאן טלקום", דיווחה על פחות מ-4 מיליון משתמשים בשירות הגלישה הסלולרית שלה, ג`יי סקיי, נכון לסוף נובמבר. החברה משתרכת אחרי "די.די.איי קורפ" היפנית, עם מעל 5 מיליון גולשים סלולרים בשירות ה"איזי ווב" שלה, והרבה אחרי אן.טי.טי דוקומו, חברת הסלולר הגדולה ביפן, עם למעלה מ-17 מיליון משתמשים בסוף דצמבר 2000, עם קצב הצטרפות של 50 אלף משתמשים ביום.

אן.טי.טי דוקומו צפויה להשיק במאי את הרשת הסלולרית דור שלישי (3G) המסחרית הראשונה בעולם, בטוקיו. בנובמבר אשתקד, הודיעה דוקומו כי תרכוש 16 אחוזים מחטיבת הסלולר של T&AT, תמורת כ-9.8 מיליארד דולר, במטרה לחדור לשוק האמריקני.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by