בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר: נגבה תשלום על קבצי מוסיקה 'בהקדם האפשרי' 

נאפסטר: נגבה תשלום על קבצי מוסיקה 'בהקדם האפשרי'

 
 
חדשות סיוון.קום

הפסיקה מקרבת את יום התשלום לנאפסטר: פלטפורמה, אותה פיתחה החברה בשיתוף חברת בת של ברטלסמן, תאפשר שליטה על הקבצים המועברים; בין השאר, תמנע הטכנולוגיה את צריבתם של השירים על דיסק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעבר למודל החדש-ישן של נאפסטר יואץ בעקבות הפסיקה. כך מדווח אתר החדשות IDG. החברה הודיעה ביום שישי, כי תחל בגביית דמי חבר "בהקדם האפשרי".
 
חברת נאפסטר הודיעה, כי היא עובדת מזה מספר חודשים על פלטפורמה להעברה בטוחה של קבצים במודל peer2peer, כלומר בין משתמשים ברשת לא היררכית. הפלטפורמה מפותחת בשיתוף עם "Digital World Services LLC", חברת בת של ברטלסמן.

הפלטפורמה תאפשר לשלוט על הקבצים המועברים, ובין השאר למנוע את צריבתם על דיסק. "ההודעה מדגישה דבר אחד", אמר מנכ"ל החברה, האנק בארי, "השאלות לגבי עתידה של החברה הן כלכליות, לא טכנולוגיות או חוקיות".

באוקטובר אשתקד, השקיעה ברטלסמן בנאפסטר 50 מיליון דולר, שהוגדרו כהלוואה לצורך פיתוח טכנולוגיה, שתשמש לתשלום זכויות יוצרים לאומנים, והבטיחה לפרוש מתביעת הפרת זכויות היוצרים נגד נאפסטר. בשבוע שעבר, פסק בית המשפט לערעורים מהמעגל התשיעי, כי נאפסטר מסייעת בהפרת זכויות יוצרים, והורה לבית המשפט המחוזי לערוך שינויים בצו המניעה לסגירת השירות.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by