בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: אפרוש מראשות העבודה ומהכנסת כשאתמנה לשר 
 
 
חדשות נענע 

ברק אמר כי ההחלטה להצטרף לממשלת האחדות היתה מן הקשות החייו הציבוריים. במפלגת העבודה נעשית פעילות נמרצת בקרב חברי המרכז, לסיכול מינויו של ברק לשר הביטחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, הודיע היום (שני) שוב על כוונתו לפרוש מתפקיד יו"ר העבודה ומחברות בכנסת. הפעם הוסיף כי יעשה זאת לאחר כינון ממשלת האחדות בה יכהן כשר הביטחון.
 
ההחלטה על כך היתה, "מן ההחלטות הקשות ביותר שקיבלתי בחיי הציבוריים", לדברי ברק. "היה עלי להבחין בין הרגש, שאומר לפרוש לבין השכל שאומר שיש לבחון את הדברים".

את הדברים אמר בישיבת סיעת העבודה בכנסת. ברק הוסיף כי מפלגת העבודה לא תשב בממשלת האחדות אם תיכלל בקואליציה גם הסיעה הימנית האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו.

לדברי ראש הממשלה, מפלגת העבודה לא תצטרף לממשלת האחדות גם אם לא ינתנו לשרי החוץ והביטחון את מלוא הסמכויות ואם לא יקבע בקווי היסוד של הממשלה כי תמשיך את החתירה להסכמי שלום מדורגים. "לא נהיה חיילים של שרון", אמר.

ברק נפגש היום גם עם חברי מרכז מפלגת העבודה וניסה לשכנעם במינויו לשר הביטחון. חברי המרכז יצביעו בכינוס ביום ב` הקרוב על המינוי. במקביל פועלים מתנגדי ברק, שמספרם הרב הולך וגדל, לסיכול המינוי. בין המתנגדים הבכירים מצויים כזכור חיים רמון, אברהם בורג ושלמה בן-עמי. גם מקורביו של ברק ביקשו ממנו לפרוש לחלוטין מהחיים הפוליטיים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by