בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בורג ופרץ מכחישים: לא נסגרה שום עסקה 
 
 
חדשות נענע 

זאת בהמשך לפרסומים לפיהם הבטיח יו"ר הכנסת לסייע בהעברת חוק דרעי בתמורה לכך שש"ס תבלום ניסיון להדיחו מראשות הכנסת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו``ר הכנסת אברהם בורג אומר הבוקר (שלישי) כי "בפגישה לפני הבחירות עם יושב ראש סיעת ש"ס, יאיר פרץ לא נערכה שום עסקה ולא הובטחו בה הבטחות הנוגעות בחוק דרעי או במועמדותו לראשות העבודה.
 
אמש דיווח הערוץ הראשון כי בפגישתם, שהתקיימה ב-31 בינואר, דנו בורג ופרץ ב"חוק דרעי", שהובא ימים ספורים לאחר מכן לאישור הכנסת, וכן בהתמודדותו של בורג לראשות מפלגת העבודה.

לטענתו של בורג כל הניסיונות להציג את הדברים כמעשה לא כשר הם השמצות של יריבים פוליטיים. "הם ימשיכו בשנאתם ואני אמשיך באהבתי", אמר בורג.

מלשכתו של יו``ר הכנסת נמסר כי הוא מקיים פגישות סדירות עם כל ראשי הסיעות ומעדכנם בהליכים בכנסת הקשורים לסיעתם. הניסיון להציג פגישה זו כקנוניה הקשורה לחוק דרעי היא, לדבריהם, חלק מניסיון זדוני למנוע את התמודדותו של בורג לראשות מפלגת העבודה.

גם ח``כ יאיר פרץ דוחה הבוקר בתוקף את הטענות לפיהן נעשתה קנוניה בינו לבין בורג. פרץ אמר הבוקר כי הוא מוכן לחתום על תצהיר בשבועה כדי להזים השמועות. פרץ אישר כי נפגש עם בורג, אולם הכחיש לחלוטין כי מוקד הפגישה היו חוק דרעי ומועמדותו של בורג לראשות המפלגה. "אנשים מנסים לחפש את בורג, שהוא אדם אמין והגון", אמר פרץ, "והוא לא סגר אתי שום עסקה".

ח"כ יוסי שריד ממר``צ, שעתר לבג"צ נגד יו"ר הכנסת אברהם בורג בדרישה לבטל את אישור "חוק דרעי", תבע אמש מבורג לפרסם את כל פרטי שיחתו עם יו"ר סיעת ש"ס בכנסת, ח"כ יאיר פרץ.


לדברי ח"כ שריד מן הראוי שהח"כים והציבור כולו ידעו נתן יו``ר הכנסת התחייבות כלשהי מראש לסיעת ש"ס, הקשורה לדרך שבה התכוון לנהל את ההצבעה על החוק.

ח"כ אופיר פינס (ישראל אחת), שעתר אף הוא נגד בורג לבג"צ, אמר אתמול כי הוא מקווה שיימצאו הסברים טובים מאוד למפגש המוזר והתמוה הזה, לדבריו.

בעקבות אישור החוק בשבוע שעבר בקריאה שלישית, החלו להתעורר בכנסת שמועות כי כביכול נרקמה עסקה בין בורג לש"ס, לפיה יסייע בורג בהעברת החוק וש"ס תבלום כל ניסיון להדיחו מראשות הכנסת.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by