בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל: יש להגיב על הארועים בהר דב 

הרמטכ"ל: יש להגיב על הארועים בהר דב

 
 
חדשות נענע 

"אסור להוביל מדיניות שלהם מותר לירות ולנו אסור להגיב", אמר מופז לוועדת חוץ וביטחון. הוא דיווח גם על שיחרור מבוקשים מבתי הכלא הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ``ל, רב אלוף שאול מופז, אמר אתמול (שלישי), שצה"ל צריך להגיב על מתקפות החיזבאללה בהר דב. הוא דיבר בפני חברי ועדת חוץ וביטחון של הכנסת.
 
"אין לי צל של ספק שנצטרך להגיב", אמר מופז. "איננו יכולים להוביל מדיניות שלהם מותר לפעול ולנו אסור. שלהם מותר לחטוף ולירות ואנחנו לא נורשה להגיב".

בגזרת הר דב נהרגו שני חיילים ונחטפו בה גם שלושת החיילים, בני אברהם, עדי אביטן ועומאר סועד. סוכלו בה גם שני ניסיונות חדירה.

אתר `הארץ` מדווח על הערכת קצין בכיר באמ"ן שפעילות החיזבאללה בהר דב תימשך. החיזבאללה לדבריו, מרגיש שיש לו לגיטימציה לפעול ושיש לו גיבוי מסוריה ולבנון. הקצין אמר, שבגזרות אחרות עלול להשתמש החיזבאללה בקבלני משנה פלסטינים, מכיוון ששם הוא מבין שאין לגיטימציה לפעולותיו.

למרות קביעת האו"ם שישראל נסוגה מכל החלקים הכבושים בלבנון, החיזבאללה טוען, שחוות שבעא בגזרת הר דב הם שטח כבוש וישראל צריכה לסגת גם ממנו.

מופז ציין אתמול בפני הוועדה, שהרשות הפלסטינית שיחררה מהכלא פלסטינים המעורבים ברצח הנער אופיר רחום, בן ה-16 מאשקלון, שהגיע לשטחים לפגוש נערה, שהכיר באינטרנט. כמו-כן אמר מופז שהרשות שיחררה את רוצחי המסעדנים מרחוב שינקין ושגם המבוקש מוחמד דף אינו נמצא עוד מאחורי סורג ובריח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by