בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בימ"ש דחה ערעורה של מרגלית הר שפי 
 
 
חדשות נענע 

גזר הדין נשאר על כנו, תשעה חודשי מאסר בפועל. הר שפי: "אם הייתי חושבת אפילו לרגע שרצח כזה עומד לקרות, הייתי עושה הכל כדי להציל את ראש הממשלה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית המשפט העליון דחה הבוקר (רביעי) את ערעורה של מרגלית הר שפי על הרשעתה באי מניעת פשע בפרשת רצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין על ידי יגאל עמיר.
 

פה אחד קבעו השופטים, בראשות השופט מישאל חשין, כי הר שפי שמעה את יגאל עמיר מתרברב על כוונותיו לרצוח את רבין ולא עשתה דבר. גזר הדין נשאר על כנו, תשעה חודשי מאסר בפועל, אותם תחל לרצות בחודש הבא.

לאחר דחיית הערעור שבה הר שפי והכריזה כי לא חשבה שכוונותיו של עמיר רציניות. "אם הייתי חושבת אפילו לרגע שרצח כזה עומד לקרות", אמרה הר-שפי, "הייתי עושה הכל כדי להציל את ראש הממשלה. מישהו בכלל האמין שיקום אזרח יהודי ישראלי וירצח את ראש הממשלה? ואפילו אלה שתפקידם היה להגן על חייו לא עשו את מה שהיום לאחר מעשה נראה כל כך מתבקש".

הר שפי הוסיפה כי היא "נשלחת לכלא מסיבה אחת בלבד. רצו מישהו להטיל בו את האשמה. מצאו אותי כאילו הכל קרה בגללי. זו עלילת דם".

בתגובה להכרעת השופטים אמר הבוקר ראש המועצה המקומית בית-אל, אורי אריאל, כי "משפחת בית אל מתייצבת לימין מרגלית הר שפי בשעה קשה זו".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by