בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
SMS ב-AOL מעכשיו גם בערבית 
 
 
מערכת, סיון.קום

AOL מכניסה גם את השפה הערבית לשירות T9, שחוסך הקלדה במכשירים ניידים, סגן נשיא "AOL מובייל" צופה גידול בשירותי הטקסט בשפה הערבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית האינטרנט AOL השיקה היום שירות "הקלדה נצפית מראש" בערבית. השירות, שמקל על הקלדת טקסט בטלפונים ניידים, מצטרף לשפות כמו סינית, דנית טורקית וצ`כית.
 
כידוע, הקלדה במכשירי טלפון ניידים אינה פשוטה, מכיוון שמספר הכפתורים המצומצם מחייב "דחיסת" מספר אותיות על אותו כפתור. למשל, כדי להקליד את האות c, יש ללחוץ על כפתור "2" שלוש פעמים.
AOL מחזיקה בתוכנה בשם T9 Text Input, המשמשת לחיזוי מילים במכשירים ניידים. התוכנה משתמשת במאגר נתונים, כדי לחזות איזו מילה מנסה המשתמש להקליד, ומציעה לו לבחור אותה, בלי צורך להקלידה בשלמותה. התוכנה יעילה במיוחד לגלישה באינטרנט בטלפון נייד, שליחת אימיילים והקלדת הודעות SMS (הודעות טקסט קצרות ברשתות סלולריות).
"התגברות השימוש בסלולריים בעולם דוברי הערבית פותח אפשרויות עסקיות חדשות", אמר סגן נשיא "AOL Mobile", דון דיוויג`. "עם הצגת היכולות בשפה הערבית, אנו צופים כי הגידול בשירותים מבוססי טקסט ניידים ימשיך בקצב מוגבר".
לאחרונה דווח, שנהג משאית בריטי נאשם בנהיגה רשלנית. אותו נהג הקליד הודעת SMS תוך כדי נסיעה, לא שם לב לדרך, ודרס למוות הולך רגל. עם זאת, לא מומלץ להקליד הודעות תוך כדי גם עם ה-,T9 אלא לעשות זאת כאשר הרכב חונה בבטחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by