בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקלה באתר יונייטד איירליינז גרמה למכירת כרטיסים במחירים אפסיים 
 
 
מערכת, סיון.קום

טעות במחשבי יונייטד איירליינז גרמה למכירת כרטיסי טיסה במחירי הפסד באתר החברה, החברה התנערה תחילה מהמכירה, התעשתה, והודיעה כי תכבד את הכרטיסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת יונייטד איירליינז תכבד כרטיסי טיסה, שנמכרו במחיר אפסי באינטרנט, כך מדווחת סוכנות הידיעות AP. לדברי החברה, המחיר המוטעה נבע מתקלת מחשב, אולם היא עומדת מאחורי הטעות שלה.
 
בסוף ינואר, גרמה תקלה במחשבי החברה למכירת כרטיסי טיסה בינלאומיים במחירים אפסיים, בפרק זמן של 55 דקות. טיסות הלוך-ושוב מארצות-הברית לאירופה נמכרה בפחות מ-25 דולר. כמאה לקוחות רכשו 143 כרטיסים בסה"כ, היו שרכשו יותר מכרטיס אחד, ואדם אחד הגדיל לעשות כשרכש 17 כרטיסים.

בשבוע שעבר, הודיעה החברה כי לא תכבד את הכרטיסים. לדבריה, כל מי שראה את המחירים הנמוכים, צריך היה לדעת שמדובר בטעות. הדבר הכעיס לקוחות, שאמרו שהחברה חייבת לעמוד מאחורי התחייבויות שלה, גם אם מקורן בטעות.

ביום שני חזרה בה החברה, והודיעה כי הכרטיסים יכובדו. אי כיבוד הכרטיסים חוקי, לדברי דובר החברה, כריס בראת`ווייט, אולם אין ברצונה של החברה לגרום לאי שביעות רצון בקרב לקוחותיה. "אנחנו אומרים להם, `נסיעה טובה`, ותיהנו מההזדמנות החד פעמית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by