בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: הליכוד ישאיר לעצמו את תיק האוצר  
 
 
חדשות נענע 

עם זאת אם יהיה זה המכשול האחרון לקראת האחדות, יסכים להתפשר. ביילין: אם תצטרף העבודה לממשלה בהשתתפות זאבי וליברמן, יתכן פילוג אפשרי מבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בצמרת מפלגת העבודה גוברת הבוקר (חמישי) המתיחות לקראת ההכרעה בעניין התיקים הבכירים שיוענקו למפלגה בממשלת האחדות המתגבשת, ובשאלת המינוי של שרים מן המפלגה בממשלה.
 
מרבית השרים שהתכנסו אתמול ממפלגת העבודה, לראשונה ללא אהוד ברק שפרש מראשות המפלגה, מעדיפים את תיק האוצר על פני תיק הביטחון, בנוסף לתיק החוץ.

ואף על פי כן, ראש הממשלה המיועד אריאל שרון הבהיר אמש כי הליכוד ישאיר לעצמו את תיק האוצר, בדיוק לפי הסיכומים. בליכוד, עם זאת, לא שללו את האופציה כי אם יהיה זה המכשול האחרון בדרך לאחדות, יסכים שרון להתפשר.

בקרב שרי העבודה לא הושגה אתמול הסכמה בנושא המנגנון למינוי השרים. היום יתכנס שוב הפורום ואם עדיין לא תושג הסכמה, תכריע בנושא ועדת החוקה של העבודה.

השרים יוסי ביילין, שלמה בן עמי ויולי תמיר התנגדו אמש בחריפות לכניסת המפלגה לממשלה. ביילין הזהיר כי אם תצטרף העבודה לממשלה בהשתתפות רחבעם זאבי ואביגדור ליברמן מן הימין הקיצוני, יתכן פילוג אפשרי בעבודה.

בכירי העבודה ובראשם השרים פרס, בן אליעזר ורמון, מואשמים בחוגי השמאל בעבודה ומחוצה לה, בכך שהם מוכנים לתמוך בהצטרפות המפלגה ל"ממשלת טהראן-אסואן", כפי שהגדירה ברק.

ראש הממשלה היוצא, כך העריכו אתמול בעבודה, יפעל נגד הצטרפות המפלגה לממשלה שבה יהיו ליברמן וזאבי שותפים. ביום שני הבא צפוי ברק לנאום בישיבת המרכז, שבה יוכרע העניין. כמה מקורבים לברק במרכז כבר פועלים לגיוס רוב נגד הצטרפות העבודה לממשלת שרון.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by