בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשדות חמורים נגד אולמרט, ריבלין והקבלן דוד אפל 
 
 
חדשות נענע 

כך הותר לפרסום לאחר שנה של חקירה שמבצעת היחידה הארצית לחקירת פשעים בין-לאומיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקבלן דוד אפל הוא החשוד העיקרי בפרשה חמורה אותה חוקרת משטרת ישראל. מעורבים בה, על-פי החשד, גם חברי הכנסת רובי ריבלין וראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט. כולם נחקרו במשטרה תחת אזהרה. אפל חשוד בנוסף גם בשיבוש החקירה נגד השר לשעבר, יצחק מרדכי, המואשם בתקיפה מינית.
 
אולמרט וריבלין נחקרו בחשד לקבלת טובות הנאה והפרת אמונים. אפל נחקר בחשד למתן טובות הנאה לעובדי ציבור, קבלת דבר במרמה, עבירות בתאגיד וכאמור, שיבוש הליכי חקירה. גם ח"כ מיכאל קליינר נחקר בקשרים לפרשות, אך הצליח להפריך את החשדות נגדו.

על-פי החשד, אפל מימן בתקופת כהונת ראש הממשלה בנימין נתניהו, ארוחה לכבוד ראש עיריית אתונה. ארוחה זו הוצגה כארוע מטעם עיריית ירושלים. בארוחה זו השתתף גם שר החוץ דאז, אריאל שרון. מימון הארוחה הוא אחד מהנתונים שהצביעו של פעילות לא כשרה של אפל, לטובת עסקי הבנייה שלו ביוון.

ריבלין חשוד, שקיבל טובות הנאה וכספים מאפל במשך שנים לצורך פעילותו הפוליטית. אפל חשוד גם שלחץ על ריבלין לקדם את חוק דרעי, שעבר לבסוף בכנסת.

דוד אפל הכחיש היום כל מעורבות בפלילים. "על רוב הדברים אפילו לא נשאלתי בממשלה," אמר היום אפל לערוץ השני. "לא שאלו אותי בחקירות על אלמנטים פליליים כלשהם. יש כאן רדיפה מטורפת, שלא היתה כדוגמתה".

ריבלין הכחיש גם הוא את ההאשמות: "מדובר בעלילה מרושעת", צוטט בגלי צה"ל. אולמרט אמר, שאכן השתתף בארוחה, כפי שהשתתף בעשרות ארוחות שמוממנו על-ידי אנשי עסקים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by