בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי העבודה החליטו על מקבלי התיקים בממשלת האחדות 
 
 
חדשות נענע 

הערב היה צפוי להתברר גם אילו תיקים יתן שרון למפלגת העבודה, אך הדיונים הסתיימו ללא תוצאות. שרי העבודה החליטו על זהות השרים בממשלת האחדות לפי המקומות בפריימריס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי העבודה החליטו הערב (חמישי) על הרכב שריה בממשלת האחדות העתידה לקום בראשותו של אריאל שרון. פורום שרי העבודה התכנס הערב בבית המפלגה בשכונת התקווה בתל-אביב.
 
לאיוש התיקים נבחרו: שמעון פרס, מתן וילנאי, בנימין בן-אליעזר, דליה איציק, רענן כהן, חיים רמון, אברהם בורג ושלום שמחון. שבעת הראשונים הם גם אלו שנבחרו ראשונים בפריימריס לפני הבחירות לכנסת. שמחון יזכה להתמנות לשר כתוצאה מלחץ מיוחד שהופעל למענו על-ידי מרכז המפלגה ומהסכמת שרון לתת 8 תיקים לעבודה.

אברהם שוחט, שר האוצר היוצא, יתמנה גם הוא לשר, אם יחליט בורג להמשיך בכהונתו כיו"ר הכנסת. תפקיד היו"ר, עפ"י ההסכם המתגבש בין העבודה לליכוד, יבוא במקום תיק בממשלה.

הערב היה צפוי גם סיכום סופי על התיקים שיחולקו לעבודה בפגישת צוות המו"מ שלה צוות הליכוד. הפגישה שהתקיימה במלון דן בת"א הסתיימה ללא תוצאות. הצוותים יפגשו גם מחר.

בשבוע הבא יתכנס מרכז מפלגת העבודה פעמיים על מנת להחליט על המהלכים בקרובים. המרכז יחליט אם חברי המפלגה שנבחרו לתפקידי שרים אכן יכהנו בממשלה החדשה ואם בכלל תלך המפלגה לממשלת שרון. בתוך העבודה מסתמן רוב גדול להליכה לאחדות וקולות הנגד הולכים ומתמעטים.

אריאל שרון הודיע היום כי ממשלת אחדות תקום כבר בשבוע הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by