בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותי המו"מ: ממשלת אחדות - עד יום שני 
 
 
חדשות נענע 

הממשלה צפויה להיות בת 28 שרים, רבים מהם ללא תיק. ממשיכה המחלוקת על חלוקת תיקי האוצר והחינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותי המשא ומתן הקואליציוני של הליכוד והעבודה העריכו הבוקר (שישי) כי ניתן יהיה להשיג הסכם על הקמת ממשלת אחדות עד יום שני.
 
חבר צוות המו"מ של העבודה, ח"כ אופיר פינס אמר בגלי צה"ל, כי הוא משוכנע שהסיכום שיושג בין הצוותים יאושר על-ידי חברי מרכז המפלגה בכינוסם בשבוע הבא, קרוב לוודאי ביום שני.

הליכוד המשיך לסרב גם בפגישה של היום לדרישות העבודה לקבל את תיק האוצר ולוותר על תיק הביטחון ולקבל גם את החינוך. העבודה דרשה גם גם את תיקי הפנים, התחבורה, התשתיות, החקלאות והבריאות.

בינתיים, מסתמן כי הממשלה שתקום תהיה בת 28 שרים, כשרבים מהם ללא תיק. לעבודה ולליכוד יהיה מספר זהה של שרים, כולל את שרון. שניים משרי העבודה יהיו בלי תיק והיא תקבל גם שניים או שלושה סגני שרים.
 

סיכומים על חוק טל והבחירה הישירה

בנושא חוק דחיית השירות לחרדים, סיכמו שני הצדדים, שהחוק יעלה להצבעה במתכונתו המקורית ושכל אחד יצביע לפי רצונו. זאת לאחר שהליכוד סרב לדרישות העבודה להכניס בחוק שינויים.

כמו-כן הוחלט גם על חוק הבחירה הישירה. שני הצדדים הסכימו כבר על הפעילות לביטול החוק וכעת סוכם כי הביטול יכנס לתוקפו עוד לפני הבחירות הבאות.

דרישה נוספת של העבודה שנדחתה היתה קווי יסוד שישללו את רעיונות הטרנספר של רחבעם זאבי ואביגדור ליברמן. הוסכם שיצורף סעיף לפיו יוכלו שרי העבודה לפרוש מן הממשלה, אם תנסה לממש את הרעיונות הללו.
 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום אקטואליה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by