בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנת' סטאר מצטרף למאבק במיקרוסופט 
 
 
מערכת סיון.קום


הפרקליט המיוחד מפרשת לוינסקי הביע תמיכה בפירוק החברה לשניים לקראת השימוע בפני ביהמ"ש לערעורים. מנמק: יש לאפשר לחברות אחרות להצליח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קנת` סטאר, לשעבר החוקר המיוחד בפרשת מוניקה לוינסקי והתובע בפרשת ווייטווטר, הביע השבוע תמיכה בפירוק מיקרוסופט. העיתוי ככל הנראה אינו מקרי, שכן בשבוע הבא צפוי שימוע בנושא בפני בית המשפט לערעורים.
 
בהודעתו הביע סטאר תמיכה ברה-אירגון של החברה, כלומר פיצולה לשניים, כפי שגזר בית המשפט המחוזי בשנה שעברה. "התנהגותה של מיקרוסופט בעבר", אמר סטאר, "התעלמה מהדרישות של החוק הפדרלי נגד מונופולים".
 

השימוע יחל ביום שני

סטאר השמיע את הדברים בכנס בנושא משפט המונופול של מיקרוסופט, שאורגן על ידי קרן "Progress & Freedom", התומכת בשוק חופשי וממומנת בחלקה על ידי מתחרים של מיקרוסופט.

קנת` סטאר היה התובע בפרשת וויטווטר, ומונה כחוקר מיוחד לפרשת מוניקה לווינסקי, בשתיהן היה מעורב נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון. סטאר חזר מאז לעסוק בעריכת דין, ומוקדם יותר השנה החל לעבוד עם ProComp, קבוצה שהוקמה על ידי מתחרות של מיקרוסופט התומכות בפיצולה, והן אורקל.

פיצול החברה עוכב לשם עריכת שימוע בנושא. השימוע צפוי בימים שני ושלישי הקרובים, בפני בית המשפט לערעורים.האם בסופו של דבר תפורק מיקרוסופט? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by