בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאוול וברק יפגשו הלילה 
 
 
חדשות נענע 

ערפאת חזר היום לרמאללה לקראת פגישתו מחר עם פאוול, לאחר שנעדר ממנה זמן רב. זאת כנראה בגלל התחזקותם בעיר של גורמים מהפתח-תנזים וגורמים אחרים ברשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול יפגש הלילה עם ראש הממשלה, אהוד ברק. פאוול יגיע לביקור בן 12 שעות בלבד במסגרת ביקורו הרשמי הראשון במזרח התיכון מאז החל את תפקידו.
 
מזכיר המדינה יפגש מחר עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ברמאללה. ערפאת הגיע היום לעיר לאחר היעדרות ממושכת, שלטענת גורמים פלסטינים, נבעה מחשש שיפגעו בו מתנחלים.

בגלי צה"ל דווח, כי האמריקנים התעקשו על עריכת הפגישה ברמאללה, בגלל הדאגה מפני אבדן שליטה של ערפאת באזור זה. כפי שפורסם, מחר יפגש פאוול גם עם ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון ונשיא המדינה, משה קצב.

ערפאת יצא לרמאללה מעמאן. הוא אמר לפני צאתו, שיתבע מפאוול, כי ישראל תמלא אחר כל ההתחייבויות שלה בהסכמים עם הפלסטינים.

סוריה קראה היום לארה"ב לחזור ולהיות מתווכת ניטרלית בתהליך השלום במזרח התיכון. בעיתון הממשלתי של סוריה, "א-תאורה", כתב העורך כי קלינטון היה פרו ישראלי, מה שפגע בהתקדמות המו"מ. הוא הביע תקווה חדשה לשלום עם בואו של פאוול לאזור.

פאוול אמר בעת ביקורו במצרים היום, כי המו"מ עם הפלסטינים יחל לאחר ששרון יכונן את ממשלתו החדשה. הוא הוסיף שארה"ב רואה את הפתרון לסיכסוך כחלק מהמדיניות האמריקנית במזה"ת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by