בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתמן: שרי העבודה ידרשו שוב את תיק הביטחון 

מסתמן: שרי העבודה ידרשו שוב את תיק הביטחון

 
 
חדשות נענע 

פורום "שרינו" הגיש רשימה המפרטת את שמות השרים ותפקידיהם - רשימה שתיאלץ אולי לעבור שינויים אם יחליטו לבקש את הביטחון ואם חיים רמון יעמוד בדיבורו שלא לשבת בממשלה העתידית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי העבודה יתכנסו הערב (שבת) בשעה 23:00 וידונו בדרישות התיקים של המפלגה מהליכוד. השרים צפויים להחליט לדרוש שוב את תיק הביטחון, לאחר שויתרו עליו בשבוע החולף.
 
העבודה הגישה לליכוד רשימה ובה שמות השרים מטעמה ותפקידיהם: שמעון פרס - שר החוץ, בנימין בן-אליעזר - שר התשתיות, חיים רמון - שר התעשייה והמסחר, דליה איציק - שרת הבריאות, מתן וילנאי - שר המדע, התרבות והספורט, רענן כהן - שר התחבורה, אברהם שוחט ושלום שמחון - שרים בלי תיק.

מאז הודיעה העבודה על זהות שריה, הודיע השר חיים רמון, כי אינו חפץ לשבת בממשלת האחדות אם תקום. רמון הסביר כי לדעתו חבריו למפלגה מנהלים את המו"מ בצורה כושלת ודואגים לאינטרסים הפרטיים שלהם.

רמון הביע בראיון בערוץ השני התנגדות לויתור על תיק הביטחון. הוא הוסיף כי עדיין לא החליט האם לרוץ לראשות מפלגת העבודה. "בשבילי, ראשות הממשלה אף פעם לא היתה אובססיה", אמר. "האם מה שעשיתי מכשיר אותי להיות ראש ממשלה - התשובה היא כן".

שמעון פרס הודיע היום כי הסכים לקבל את תיק החוץ.
 

ידיעות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by