בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז העבודה יחליט היום על גורל האחדות 
 
 
חדשות נענע 

הדיון בהצעה למנות את פרס ליו"ר זמני ידחה, על-פי חוקת המפלגה. תוצאות הכינוס - אחדות או אופוזיציה - עלולות להביא לפילוג בעבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז מפלגת העבודה יתכנס בשעות אחר-הצהריים (שני) ויכריע האם תצטרף המפלגה לממשלת אחדות בראשות שרון. בעבודה העריכו היום, כי לא ניתן לחזות מראש מה יהיו תוצאות הכינוס.
 
אחת ההצעות, שיתה אמורה לעלות לסדר היום, היא מינויו של שמעון פרס ליו"ר הזמני של המפלגה. ועדת חוקת העבודה קבעה היום, כי על פי התקנון, מכיוון שהנושא לא נקבע בסדר יום הישיבה מראש, אין לדון בו. הועדה קבעה גם כי יש לאפשר למועמדים נוספים להתמודד.

פרס נבחר אתמול לתפקיד ע"י פורום השרים של המפלגה. הוא חזר והדגיש הבוקר כי אינו מתכוון להתמודד על תפקיד היו"ר הקבוע של המפלגה.

אחת ההצעות, שהיו אמורות לעלות היום בכינוס, היא הסמכתו של שמעון פרס למנות את שרי העבודה. מכורח הדברים, גם ההצעה הזו הושעתה לפי שעה.

בינתיים, העבודה עומדת בפני הכרעה גורלית, שעלולה אף לפלג אותה, כשמול שמעון פרס ותומכי האחדות, ניצבים המתנגדים ובראשם השרים יוסי ביילין ושלמה בן-עמי. בליכוד אמרו בימים האחרונים כי לא הוצאה מחשבון הפחתה בכמות התיקים לעבודה, אם זו תפולג וכוחה ירד.

ראש הממשלה היוצא, אהוד ברק, הודיע אתמול למזכ"ל המפלגה, רענן כהן, כי אינו מתכוון להשתתף בכינוס היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by