בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בורג: לקחו לנו את הכבוד  

בורג: לקחו לנו את הכבוד

 
 
חדשות  נענע

כך אמר הערב בורג בנאומו בכינוס מרכז העבודה בהתייחסו למגעים עם הליכוד על ממשלת אחדות; לטענתו לא תהיה למפלגה השפעה על החלטות הממשלה של שרון; קרא להפסיק לסדר את הכיסאות על הטיטאניק לפני שהיא תפגוש את הקרחון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הכנסת, אברהם בורג, תקף הערב (שני) בחריפות את הכוונה להצטרף לממשלתו של אריאל שרון.
 
אברהם בורג החל בנאום עם סממנים ממלכתיים בו טען כי העם רוצה אחדות בגלל מבוכה שנוצרה בפוליטיקה הישראלית.

"אני בעד שננוע אל מרכז המפה, אבל אני נגד שנרוץ לעבר הימין הפוליטי", הדגיש בורג והחל לתקוף את ממשלת האחדות: "קווי יסוד מרתקים, קווי יסוד מופלאים, את כל המילים קיבלנו ואת כל הכלים לקחו לנו. איך אפשר לנהל ממשלה כך. אין פורום אחד ליגאלי, אמיתי חוקי, שבו יש לנו זכות כשותפים, אפילו לא אחד. הפורום היחיד שיש הוא פורום לא פורמלי שלא מחייב את עבודת הממשלה, כמו קבינט השלום- לקחו לנו את הכוח, לקחו לנו את הכבוד לקחו לנו ערכים ואומרים לנו תצטרפו", דברי בורג.
 

בורג: הליכוד עשה שלום בלעדינו

הוא טען כי העבודה לא תצטרף לשותפות, אלא לממשלת ימין מונוליטית. "תביטו על ההיסטוריה הישראלית: הליכוד עשה שלום כשהוא היה לבד. הליכוד עשה שלום שהסתכל על המציאות לא דרך הפילטר שלנו. הוא עשה את זה בקמפ דיוויד הראשון, במדריד, בוואי וכל פעם שנכנסנו פנימה השתמשו בנו כאמצעי המניעה לעצור את השלום. מי שרוצה שלום שיתן תמיכה ביטחונית מבחוץ, שיתן לליכוד תמיכה אחראית כלכלית מבחוץ ויעזור לבנות מבחוץ את הגשרים החברתיים מבחוץ", הוא הוסיף.

בינתיים עד שמסדרים את כל הכיסאות על הטיטאניק ועד שהיא תפגוש את הקרחון. צריך לצאת לא רק עם תוכנית לסידור העבודה של בכירי העבודה, אלא עם דרך של כולנו לשנים הקרובות, שתציג לציבור הישראלי תקווה.
 
 

פינס: ישתמשו בנו כעלה תאנה

חבר הכנסת, אופיר פינס, תקף גם הוא גם כן את הכוונה להצטרף לממשלת אחדות. "אנחנו אמורים להיות בממשלה הזאת קישוט, עלה תאנה. אביגדור ליברמן הוא יקבע את סדר היום של הממשלה ואנחנו נתנו לו לבחור. שרון יעשה לנו כאן בית ספר", הדגיש פינס.

חיים רמון התקבל בצעקות בוז רמות שמנעו ממנו בתחילה לנאום. בתגובה צעק לעברם רמון: "מי מימן את העמותה שלכם. אתם מאלה ששמרו על זכות השתיקה". בנאומו דיבר רמון בעד האחדות, ודחה את הטענות שהועלו לפיהם בכירי העבודה מנסים לסדר לעצמם כסאות ותפקידים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by