בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חוק ביטול 'חוק דרעי' עבר בקריאה ראשונה 
 
 
חדשות נענע 

חיים רמון הודיע שלא יצביע בעד החוק ואמר: "אני לא יכול להצביע נגד דרעי. הוא כמו אח שלי וגם אם יש אח עבריין, לא נוטשים אותו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החוק לביטולו של `חוק דרעי`, שהציע השר יוסי ביילין, אושר הערב (שלישי) בקריאה ראשונה בכנסת.
 
ישראל אחת הכריזה משמעת סיעתית בהצבעה בעד החוק של ביילין. ח"כ אפי אושעיה, "מצליף" הסיעה, הדגיש היום כי על כל חבריה להיות נוכחים במליאה ולהצביע. למרות דברים אלו, השר חיים רמון מישראל אחת הודיע כי לא יתמוך בחוק.

"אני לא יכול להצביע נגד אריה דרעי", אמר היום רמון בגלי צה"ל. "הוא כמו אח שלי ובמשפחה, גם אם יש אח עבריין, לא נוטשים אותו".

העבודה על החוק המוצע החלה כבר לפני שנה במשרד המשפטים בראשות המשנה ליועת המשפטי לממשלה, עו"ד יהודית קרפ. חברי הכנסת של ש"ס ניסו לשכנע את יוסי ביילין לדחות את ההצבעה, בטענה שח"כ יוסי שריד ואופיר פינס כבר הגישו עתירה לבג"צ ועדיף להמתין לפסיקתו. ביילין סרב.

על-פי החוק המוצע, אסירים יהיו רשאים להשתחרר ממאסר רק לאחר ריצוי שני שלישים מעונשם, על-פי חוות דעתה של ועדת השיחרורים של השב"ס ובתנאי שזו קבעה כי אין בשיחרורם סכנה לציבור. החוק מסמיך את הוועדה לשחרר אסירים, שאינם אסירי עולם לפני שריצו שני שלישים מתקופת מאסרם, בתנאי שסיימו לרצות 25 שנות מאסר לפחות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by