בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס הכריזה מלחמה נגד חוק עוקף דרעי 
 
 
חדשות נענע 

יו"ר סיעת ש"ס: "נקבור את החוק קבורת חמור". אריאל שרון שוב לא נוכח בהצבעה, כפי שלא נוכח בהצבעה על חוק דרעי עצמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפלגת ש"ס מחתה הערב (שלישי) על העברתו בקריאה ראשונה בכנסת של החוק לביטול `חוק דרעי`. כל ניסיונותיהם של אנשי המפלגה לדחות את ההצבעה היום עלו בתוהו.
 
ח"כ אליהו סוויסה הביע ביטחון כי החוק שהוגש ע"י יוסי ביילין ייקבר וחוק דרעי ייכנס לתוקף. יו"ר סיעת ש"ס, יאיר פרץ, הכריז: "אנו מבטיחים לקבור את החוק קבורת חמור בטקס קבורה חילוני". הוא התכוון, כמובן, לחוק ביטול חוק דרעי.

בהצבעה לא נכח ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, כפי שגם לא נכח בהצבעה על חוק דרעי עצמו, המאפשר שיחרור אסירים בתום תקופת חצי ממאסרם ושנתמך בקנאות על-ידי ש"ס ותומכי אריה דרעי הכלוא. בהצבעה לא נכחו חברי ליכוד רבים ורובי ריבלין, מגיש חוק דרעי, נמנע בהצבעה. ריבלין ניסה בעבר למשוך את החוק, למרות שעמד בראש הפעילים למענו.

יוסי ביילין אמר הערב, כי הכנסת תסיר מעצמה את הכתם רק לאחר הצבעה בעד בקריאות השניה והשלישית. ח"כ טומי לפיד אמר: "הכנסת חוגגת מקרה נדיר, שמעבירים חוק לא מושחת".

לאחר שאושר חוק שחרור האסירים לאחר ריצוי חצי מתקופת המאסר, טילפן אריה דרעי מכלא מעשיהו לראש ש"ס, אלי ישי, והודה לו אישית על תרומתו להעברת החוק. לאחר מכן התפנה לחגוג עם חבריו האסירים שרבים מהם ייהנו מהחוק גם הם.
 

ידיעה קודמת בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by