בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סאן מציגה: תחנת עבודה בפחות מאלף דולר 

סאן מציגה: תחנת עבודה בפחות מאלף דולר

 
 
חדשות נענע 

מחירה של התחנה הוא כמחצית מהמתחרה הזול ביותר שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סאן שוברת את השוק, אתמול הודיעה החברה על שיווק של תחנת עבודה במחיר נמוך מ-1000 דולר. כך מדווח אתר החדשות סינט. התחנה, סאן בלייד 100, מיועדת לשוק המתכנתים, הגרפיקאים, האנליסטים הכלכליים, ושאר המשתמשים הזקוקים לכוח חישוב גדול.
 
סאן בלייד 100, תוצע לשוק במחיר של 995 דולר. אולם המחיר אינו כולל מסך וכרטיס תלת-מימד. זהו המחיר הנמוך ביותר בשוק תחנות העבודה, ושווה למחצית ממחירו של המחשב הזול ביותר הקודם, אולטרה-5, גם הוא של סאן.

"היינו הראשונים לרדת מעשרת אלפים, חמשת אלפים ואלפיים דולר", אמר מנהל שיווק מערכות המחשב של סאן, שאהין חאן. "היום אנחנו יורדים מתחת לאלף דולר". השוק הגדול ביותר למערכת הוא המתכנתים, להם מייעדת החברה חבילה במחיר של כ-3500 דולר.

סאן בלייד 100 מכילה יחידת עיבוד מרכזית של 64 ביט, עם מעבד אולטרא ספארק IIe, כניסות אוניברסליות (USB), שטח נרחב לכרטיסים חיצוניים, ותמיכה ל-2 ג`יגה זיכרון ולשני כוננים קשיחים.

סאן מכירה בצורך של המשתמשים לעבוד עם תוכנות של מיקרוסופט, לשם כך היא מציעה למכירה כרטיס פלאג-אין, שלמעשה מהווה מחשב בפני עצמו, במחיר של 495 דולר. כרטיסים כאלו היו מבוססים בעבר על שבבי AMD, אולם הכרטיס החדש משתמש בשבב סלרון של אינטל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by