בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דעת גולש: עברתם על החוק, אז אל תתבכיינו 
 
 ``הפקתם תסריט, אז למה אתם מתלוננים שהבמאי צעק `אקשן```? (רויטרס)   
 
רונן צומר

רונן צומר חושב שמגיע למתנחלים לחטוף מכות והם אפילו צריכים לומר תודה, כי אם הם היו ערבים מצבם היה גרוע הרבה יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ימניים ומתנחלים יקרים שלי, זה לא שאני שמאלני, אבל תפסיקו לבכות ולהצטדק על המכות שחטפתם. עברתם על החוק, החלטתם להתעמת באלימות עם כוחות השלטון אז מגיע לכם מכות, כן בדיוק כמו לילד קטן שמסרב להישמע לקול הוריו כך גם אתם. תפסיקו להצטדק "במקום שהכו ח"כ תסתיים הדמוקרטיה", קודם כל כי המשפט הזה מזכיר יותר מכל את האמרה "במקום שבו נשרפו ספרים..." ואני מניח שאתם לא רוצים לרמוז על מישהו במדינת ישראל שהוא נאצי, נכון? דבר שני - זה שהם ח"כים זה לא אומר שהם מורמים מעם, גם להם מגיע לחטוף מכות אם הם עברו על החוק, או קוראים למישהו אחר לעבור על החוק. אדרבא - זה שנציגי העם מעודדים את האספסוף לעבור על החוק, הופך אותם ראויים להשעייה מהרשות המחוקקת, בה הם חברים.

בכלל, תגידו תודה שכוחות הביטחון שלנו הכו אותם רק באלות. בינינו, אם הייתם ערבים, כבר מזמן הייתם מקבלים כדור גומי (במקרה הטוב) בין העיניים, ושואפים לריאות עננים של מיטב חומרי הטעם וצבע שפותחו במחלקות ללוחמה כימית למיניהם. הרי כולם יודעים שרק בגלל הפחד מההשוואה של שימוש בגזים נגד יהודים בשואה, השתמשו וישתמשו נגדכם רק במים רכים ואלות. להקים ועדת חקירה לבדוק את התנהגות המשטרה בפינוי אתם רוצים? למה שקודם לא נעצור ונעניש את החוליגנים שהפרו את החוק ואיימו על חייהם של שוטרים בבלוקים וברזלים? לא יותר הגיוני?

אם אתם נתתם לאולמרט את הבמה, הרמתם לו להנחתה, הפקתם לו את תסריט שאתם בעצמכם כתבתם, בהתעלמות בוטה מחוקי המדינה, אתם באמת מצפים שהבמאי לא יצעק "אקשן", בגלל שפתאום העלילה לא לרוחכם ו"הסרט" לא משרת את מטרותיכם? במקום ללכת ולזעוק ולהילחם באמצעות החוק על ארץ ישראל הנגזלת בבניה לא חוקית על ידי הערבים, אתם מתנהגים כמו ילדים קטנים וצועקים "אבל למה לו מותר?".

אם אתם אדוני הארץ, העם והדת השולטים במדינה, תתנהגו בהתאם. לנו יש את אדמת מדינת ישראל של עד 1967. להם, לפלסטינים, תשאירו את מה שלקחנו מהם בכוח מטעמי ביטחון בלבד - אל תחמדו "אשת איש", אל תחמדו "בית רעיך" ואל תבכו כמו ילדים קטנים, קחו אחריות על מעשיכם ובעיקר על ילדיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by