בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"למערכת נאנה נא לא לסנן את התגובה" 
 
 ערבי עם כוונות רעות (רויטרס)   
 
שר התגבוב, חדשות נענע

תגובות השבוע: קובץ תגובות מלא חן, הדר, שמחה, ששון, טעם, שנינות, לצון ובדיחות הדעת. אור לגויים. אתם אמרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל פלוץ - טרגדיה, כל טוקבק - שיר

 
"בריחה מהבית זה דבר מאוד חיובי!
זה יכול לקרב בין הילדה וההורים וככה הם יכולים לתקן טעויות בחינוך. הבעיה שבמדינה הזאת כל פלוץ הופכים לטרגדיה.
מספיק שערבי עם כוונות רעות יקרא באינטרנט על הבריחה שלה ויפגוש בה ברחוב. התוצאות לא יהיו טובות אולי.
ואתם תפסיקו לתת ביקורת על כל דבר. כי היום ביקרת ילדה שברחה בגלל טלפון מחר יבקרו אותך על התאבדות בגלל חשבון טלפון. הגיע הזמן שאנשים במדינה הזאת יתחילו לחשוב איך להתפתח אינטלקטואלית במקום לבזבז זמן מחייהם על להאשים את כל העולם בכשלונות שלהם. תודה ופסח סבבה לנו"
 
 
(ד"ר חוט דנטלי מהגג הגיג, ואז עוד אחד, ואז הגיג נוסף, בשביל ליל הסדר, גוג ומגוג והדור שמחר. #38)
 

אז אמרתי לו

"אז שתדע, אתה לא יותר צודק ממנו!!! מה שאומרים "אל תהיה צודק, תהיה חכם!!" אל תנסה להעביר לנו מסר "האהא... עכשיו הראתי לבראון הזה מה זה!! עכשיו כולם יבינו שאני צודק והוא סתם דפוק מניאק!! יש!!" אני לא קונה את זה, ורובנו גם לא..."

(קוראת כועסת נכנסת בבלדד עד העצם. היא עוד תראה לו, האהא! #212)
 
 

חי האשכנזים החסונים


"כל האנשים שבאו מארצות ערב מסתובבים עם סכינים, אתם יודעים למה?, כי הם ערבים, הם פשוט ערבים שהדת שלהם היא יהדות וזה גם מוטל בספק, אז אני אומר כמו שגולדה מאיר ז"ל אמרה בזמנה, כל ה-"יהודים" שבאים ממדינות ערב הם לא יהודים הם ערבים, יותר מ-3000 שנה היהודים היו במדינות האלו, ובמשך השנים הרבות הללו לא היה חיכוך עם תושבי המקום?
ועוד היהודים פוזרו בגלל שהתבוללו, אז בטל התבוללו שם והזדיינו עם ערבים והתערבבו ובגלל זה כל המזרחיים מתנהגים כמו ערבים וזה בגלל שהם ערבים!!!, והבחור הזה מסתובב עם סכין כמו ערבי חרא פחדן מניאק!! כל אחד יכול לדקור, אבל כל אחד יכול ללכת מכות כמו גבר?!!!! "
 
לא חנון. סתם אוהב מחשבים (ASAP photos)
 לא חנון. סתם אוהב מחשבים (ASAP photos)   
(אלמוני מקדיש זמן ומחשבה לתופעת האלימות, ומגיע למסקנות מעניינות. מסתבר שלו היו המזרחים יהודים, כמו האשכנזים, הם היו יודעים גם ללכת מכות כמו גברים. וואלה)
 

פסיכופטים לגמרי

"אוכלי המוות חטפו אותה.
קמה כת כמו כת השטן שהושפעו מאוכלי המוות בספרים.
הם טוענים שהם רוצים להשמיד את כל ה"מוגלים" ממש מטורפים הם שאבו השראה מהמסדר מהסדרה המורדים ומכת השטן ואני אומר את זה כי ילד אחד מהבצפר שלי לא הגיע הביתה המשטרה חיפשה אותו ואז מצאו אותו תלוי על איזה עץ בלי בגדים יכול להיות שעשו לה אותו דבר.
תזהרו מהם הם פסיכופטים לגמריי"
 
(אחד שמפחד לגורלנו יודע לספר על כת שטן מסתורית ומוגלים. למרבה הצער, החטופה נמצאה. עכשיו, מילא לקרוא את הארי פוטר. אבל להיכנס מזה לסרטים? #27)
 

כך וכך הוא חִי וחִי

"מעניין מאוד שדברים שהם שקר וכזב כאלה או כאחרים מתפרסמים אצלכם בכותרות ורק בתגובות יש את הצד שמגיב"

(מתנחל מרחובות משפריץ טאוטולוגיה מלבבת. #81)
 

בסבך התודעה (תגובת המוכתר!!!1!)

"דבר ראשון- נעלבתי שאתה אומר בציניות שיש לי ניסיון חיים מזהיר. זה שאני בת 15 (כמעט) אומר אוטומטית שאני מבינה פחות? לי לא קראו פריקית חצי מהחיים שלי? או חנונית?
כעת, כשאמרתי שלא משתמשים במילה חנונים עוד, כנראה והתבטאתי לא נכון. כוונתי הייתה שמיותר כל העניין הזה של קטלוג אנשים לפי מה שהם משחקים בו במחשב בשעות הפנאי, כנ"ל גם לפריקים. מה שהתכוונתי לומר הוא למעשה, שמיותר להשתמש בכינויים הללו אע"פ שמשתמשים בהם. או במילים אחרות: אולי נתבגר כבר?
אכן לא הייתי באייקון וכו' וכו', אבל אני יודעת על מה מדובר ולא נכחתי מבחירה. נניח והייתי, זה היה עוזר לי להבין מה זה "חנון" ולהתחיל להשוות אותו לאנשים אחרים שעוטים על עצמם סטיגמה? מי אמר שאני לא יודעת מהו האדם המתקרא בפני רבים "חנון" / "גיק"/ וואטאבר? אני יוצאת כמעט שנה עם אדם שהוא נורא "כזה", שומע מוזיקה אופיינית, נוטל חלק בפורומים של משחקי תפקידים ולא זז מהמחשב, עם כל מה שמשתמע מכך. בשנה הזאת, אין אף אחד בעולם ששמע את המילים חנון וגיק יותר ממני, תאמין לי.
אני פונה כעת לתגובתה של "גיקית גאה". סילחי לי, אבל מה את בעצם באה לומר לי בתגובה שלך? שאת גאה בזה שאנשים מקטלגים אותך (או את את עצמך, סיים)? ולמה? לכל אדם יש את ייחודו ואת הדברים המאפיינים אותו בתור בנאדם. ידוע לי שמטבעו של האדם הוא משתייך לקבוצות, וככה נבנית זהותו בעצם. אבל יש הבדל בין להשתייך לקבוצה שנקראת "ירושלמים" / "תימנים" ולקבוצה שנקראת "פריקים" / "חנונים".
מיותר לציין שעם כל התגובה הנכתבת כרגע, אני מבהירה כי בעיניי כל אדם ראוי וזכאי לחיות את חייו כפי שנראה לו לנכון. אז שיבושם לכם כשקוראים לכם "גיקים", או משהו באיזור.
מקווה שהובהרה הנקודה".
 
הכל היה בסדר. עמונה (רויטרס)
 הכל היה בסדר. עמונה (רויטרס)   
(ארוך, אנחנו יודעים. אז הנה תקציר: אפונת גינה לא חנונית ולא גיקית, אבל קראו לה פריקית חצי מהחיים, ובכלל היא יוצאת עם גיק או חנון או ווטאבר, אבל יש הבדל בין קבוצות של גיקים לבין תימנים, למשל. אז אם אתם רוצים שיקראו לכם גיקים, יאללה, שיהיה, אבל זה מטופש. #25)
 

היגיון

"לא נראה לי!!
ערפד אמיתי לא יכול להצטלם !!!
ערפד לא יחשוף את עצמו לאחרים
ערפד לא ירצה למצוץ דם הבנאדם קרוב אליו... כמו אישתו !!!
בקיצור זה לא הגיוני!"

(dark angel לא קונה את הסיפור של הערפד ממינסוטה. שזה, כאילו, סביר. אבל שימו לב למה הוא לא קונה. #19)
 

אם כבר, באמת!

"יחי אדוננו רבנו ומורנו-האדמו"ר יצחק כדורי ז"צל!
ברוך דיין האמת!!!
כאב באמת גדול....על אישיות גדולה שכולה טוב וחסד..!!
כולם להגיד תהילים....זה באמת באמת חשוב!!
נקווה שלמעלה האדמו"ר יצחק כדורי....ישמור על עם ישראל!!
ובעזרת ה' יתברך...יבוא המשיח ויגאל אותנו מכל הייסורים והרוע והיצר הרע שבעולם הזה! אמן ואמן!
ושנדע כולנו,עם ישראל,להבחין בין הטוב לרע,ושתמיד נהיה מאוחדים כי "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"! ושבאמת תהיה בינינו אהבת חינם...חלילה שנאת חינם..אלא אהבת חינם....באמת!
ואמן כן יהי רצון שכל משאלותינו יתגשמו אך ורק לטובה!"
 
(הרב כדורי מת, ויהודיה גאה!!!!!! מנצלת את ההזדמנות לדבר קצת על האיש, ואז לדבר עוד קצת על המשיח, אהבת חינם, שנאת חינם ועם ישראל. ככה, על הדרך. #16)
 

אין אדם מושלם

"ובקשר לדמויות בתנך כמו דוד, מרים, וכו.. אין אדם מושלם לא היה עוג מתקופת התנך ולא יהיה כיוון שאדם הוא סך הכל בשר ודם עם רוח אלוהית אך לא אלוהים עצמו! למערכת נאנה נא לא לסנן את התגובה."

(--- עושה לעצמו בושות. נאנה אמא שלך, ---. ';..;' #17)
 

ברור

"למה אריאל שרון בבית חולים הוא ראש הממשלה הכי טוב שבעולם תשחררו מיד את ריאל שרון מהבית חולים ולמה עשיתם לא ניתוחים אני דורשת שתשחררו את ראש הממשלה ברור"

(חן אפללו רוצה הכל, ורוצה את זה עכשיו. #9)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by