בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוזמה להתגוננות מה"קלגסים" - גדודי הנוער הכתום 
 
 ``אהבה לישראל``. צעירים במהלך פינוי עמונה (רויטרס)   
 
הארון תחאוכו

הרב שלום וולפא מגייס נערים שילמדו הגנה עצמית, לקראת העימותים הבאים עם כוחות הביטחון. א', ששוקל להתגייס: מקווה שהשלטון ייפול ולא נזדקק לאמצעים כאלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המובחרים יגיעו ליחידת הפרשים. המודעה של הנוער הכתום
 המובחרים יגיעו ליחידת הפרשים. המודעה של הנוער הכתום   
דמיינו את התמונה הבאה: אלפי שוטרים וחיילים מתקבצים סביב גבעת טרשים שעליה כמה קראוונים ומבנה קבע מבוצר היטב, לקראת עימות עם מתנחלים ותומכים שהתקבצו במאחז הלא חוקי שהגיע זמנו להתפנות. בעוד השוטרים והחיילים סוגרים על המקום, פורצים פתאום מהמבנים עשרות נערים לבושים בגדי קרב כתומים, כשבידיהם מגנים מפני אלות ומסכות להתגוננות מפני גז מדמיע. הכירו אותם: אלה הם חברי "גדודי הנוער הכתום", מייסודו של הרב שלום דב וולפא, איש חב"ד ומראשי "המטה העולמי להצלת העם והארץ".

ספק אם התרחיש המתואר כאן יקרה בסופו של דבר, אבל זהו החזון של וולפא, שהתפרסם כששלח עם רבנים נוספים "מכתבי אזהרה" לראש הממשלה אריאל שרון ולראש הממשלה בפועל, אהוד אולמרט. לממלא מקום ראש הממשלה כתב וולפא בין היתר: ''סופך יהיה כמו סופו של אריאל שרון. אל תעשה את הצעד הנמהר של הפקרת ארץ ישראל ואל תביא אסון על עם ישראל וגם על עצמך באופן אישי". בימי התנתקות נודע וולפא כשדרש מהיועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, להעמיד את שרון לדין בגין "פשעיו נגד העם היהודי".

עתה טוען וולפא, תושב קרית גת, כי עד כה נרשמו בני נוער רבים ל"גדודים" החדשים שלו. במודעת ה"גיוס" שהגיעה לידי חדשות נענע, ושמועברת באתרי אינטרנט ודרך תיבות דואר אלקטרוני, נכתב: "בעקבות ההתנהגות הברוטלית והאכזרית של קלגסי ממשלת הגירוש והחורבן בעת גירוש יהודים מביתם, הוחלט על הקמת "גדודי הנוער הכתום", שמטרתם הגנה על יישובי ארץ ישראל מפני ממשלת הזדון ושלוחיהם – החיילים והשוטרים".
 

"הנוער ילמד קורסים בהגנה עצמית"

הגנה על ארץ הקודש. הרב שלום וולפא (יחסי ציבור)
 הגנה על ארץ הקודש. הרב שלום וולפא (יחסי ציבור)   
בשיחה עם חדשות נענע אמר וולפא, כי "הנוער שיצטרף ילמד בצורה יסודית קורסים של הגנה עצמית, אשר יועברו על ידי מדריכים מקצועיים לתורות לחימה. אנחנו נלמד את הנוער להגן על עצמו ועל יישובי ארץ ישראל, כדי שבפעם הבאה לא יזרמו בני הנוער הגיבורים לבתי רפואה, כמו בעת חורבן עמונה, אלא יידעו ויטיבו לשמור ולהגן על עצמם ועל ארץ הקודש... מדינת ישראל היא המקום היחיד בעולם, בו נערים יהודים אמיצים מוכים עד איבוד הכרה, זאת בשל יהדותם ורצונם לחיות ביישוב יהודי".

א', צעיר בן 18 מפתח תקווה, קיבל בדואר האלקטרוני את המודעה הקוראת להצטרפות ליוזמה החדשה. "נראה לי שהכאב הכי גדול הוא בעצם העובדה שאנחנו צריכים להילחם עם הכוחות ה"רשמיים" של מדינת ישראל, שנשלחים בעל כורחם להיות שחקנים אלימים בתשדירי הבחירות של מפלגת אחורה", אמר א' בשיחה עם חדשות נענע, והוסיף: "הפיגוע אתמול (בפתח תקווה. ה.ת) מוכיח לנו שיש לחזק את היישוב היהודי בישראל ולא להוקיע אותו".

עוד אומר א', כי הוא שוקל להצטרף ל"גדודי הנוער הכתום", כי בשבילו ובשביל אלה שגורשו מעמונה ומגוש קטיף, עצוב למדי שבכלל מישהו חושב על גירושים שכאלה. "אני רק מקווה ששלטון הרשע שאירגן את הפוגרום בעמונה ואת הגירוש מגוש קטיף יפול במהרה, ולא נזדקק לאמצעים כאלו ואחרים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by