בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר תחסום העברת מוסיקה לא חוקית באופן מיידי 

נאפסטר תחסום העברת מוסיקה לא חוקית באופן מיידי

 
 
חדשות  נענע

החסימה תחל עוד במהלך סוף השבוע - זאת במטרה למנוע צו מניעה, שעלול לסגור את שירות החלפת המוסיקה בתוך ימים אחדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 


שירות החלפת המוסיקה נאפסטר הודיע כי יחל לחסום החלפת מוסיקה לא חוקית על שרתיו עוד במהלך סוף השבוע הקרוב. זאת, במטרה למנוע את הוצאתו של צו מניעה אשר יחייב את נאפסטר לסגור באופן סופי את השירות.
 

במהלך היום (שישי) נערך שימוע בבית המשפט המחוזי בסן פרנסיסקו, שלאחריו הודיעה השופטת הדנה בתיק כי תחל בניסוח צו המניעה נגד נאפסטר. לא ברור עדיין מתי יפורסם הצו, והצעד של אנשי נאפסטר נועד להשהות את ההחלטה הזאת. סוכנות רויטרס מוסרת כי לדברי מקורות משפטיים, צו המניעה לא צפוי להינתן במהלך סוף השבוע, אולם אנשי תעשיית התקליטים, שתובעת את נאפסטר על הפרת זכויות יוצרים, מקווים כי צו המניעה יינתן עוד הלילה.

אנשי נאפסטר הודיעו כי עוד במהלך סוף השבוע הקרוב תחל החברה בהפעלת תוכנה אשר תחסום יותר ממיליון שירים המוגנים בזכויות יוצרים, מלהיות מועברים על ידי משתמשי התוכנה. בחברה מקווים כי בעקבות כך יושהה צו המניעה נגדה, והיא תוכל להיערך להחלפת מוסיקה חוקית.

כזכור, מזה יותר משנה מתנהל משפט בתביעה של חברות התקליטים האמריקניות נגד נאפסטר, על הפרת זכויות היוצרים באמצעות התוכנה. בית המשפט המחוזי כבר הוציא צו מניעה נגד התוכנה, אך הוא הוסר עד לדיון בבית המשפט לערעורים. לפני כשבועיים הכריע בית המשפט לערעורים כי קיימת הפרת זכויות יוצרים על ידי השירות, והורה לבית המשפט המחוזי לשוב ולהכריע בסוגיית צו המניעה.

יצויין כי גם אם ייסגרו שרתי נאפסטר, קיימות עשרות תוכנות המציעות שירותים מקבילים, וביניהם גם גנוטלה, הפועלת ללא שרת מרכזי, ולמעשה לא ניתן טכנית למנוע ממשתמשיה להחליף קבצי מוסיקה ביניהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by