בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל: פעילות צה"ל בשטחים צריכה לעלות מדרגה 
 
 
חדשות נענע 

רב-אלוף מופז אמר כי הרשות הפלסטינית מעודדת ותומכת בפיגועים. אם לא תבצע שינוי דרסטי במדיניות, "נידרש לצעדים הרבה יותר מקיפים וכוללים בכל הערוצים האפשריים", דברי מופז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמטכ"ל, רב-אלוף שאול מופז, אמר היום (שבת) כי יש להעלות את רמת פעילות צה"ל כנגד הפלסטינים בשטחים, בעקבות התגברות האלימות והטרור.
 
הרמטכ"ל אמר את הדברים בראיון לקול ישראל. "יש להילחם בטרור בכל הכוח", אמר מופז. "הארועים מחייבים אותנו לעליית מדרגה בהיקף העשייה.

"אם הרשות הפלסטינית לא תפעל בקרוב ותוריד את האלימות, נידרש לצעדים מקיפים וכוללים בכל הערוצים באפשריים." הרמטכ"ל הדגיש כי אין זה נכון להתייחס לשאלת הכניסה לשטחי A (שטחי האוטונומיה הבטחונית והאזרחית של הפלסטינים) כדבר המרכזי, שכן היא אינה רלוונטית כעת, אך עם זאת ציין כי לצה"ל מגוון אפשרויות פעולה.

"לפני חמישה חודשים ניתן אור ירוק לחמאס והג`יהאד וגם למנגנוני הפתח לבצע פיגועים. מעורבות הרשות בפיגועים היא עובדה קשה, מרה, אך זו האמת. אין שום מהלך או עשייה כנגד הנפגעים", אמר מופז והזכיר כי לאחרונה משתתפים במעשי הטרור הרבים גם שוטרים פלסטינים, על רקע ההובלה והעידוד של הרשות הפלסטינית, בחלק מהפיגועים.

"הציבור בישראל צריך לדעת כי אנחנו במצב של לחימה וכושר העמידה שלו חשוב מאוד", הוסיף מופז.

באחרונה התבטא הרמטכ"ל גם בנושא העימותים עם החיזבאללה בגבול הצפון באזור הר דב, ואמר כי צה"ל יצטרך להגיב בצורה הולמת על המתקפות. לדבריו, אסור שיווצר מצב שבו החיזבאללה חוזר ומתקיף, וישראל מבליגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by