בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים פרצו לאתרים ישראלים בקריאה "להציל את פלסטין" 

האקרים פרצו לאתרים ישראלים בקריאה "להציל את פלסטין"

 
 
חדשות סיון.קום

אתרים ישראלים רבים נפרצו בסוף השבוע על ידי האקרים מוסלמים חברי קבוצת "לוחמי שלום"; בעבר פרצה הקבוצה לאתרים אחרים בעולם בהם קראו להציל את תושבי קוסובו וקשמיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוק חדש בבריטניה הנוגע להאקרים, עשוי להפוך את לסווג אותם כטרוריסטים ממדרגה ראשונה. במידה והוא אכן יתקבל, יוכלו להתנחם ההאקרים במדינות אחרות בעולם, בהן, לא רק שלא קיימים חוקים אלו, ההאקרים נחשבים כלוחמי שלום. אבל כל זאת כמובן, עניין של השקפה.
 
בסוף השבוע האחרון נפרץ אתר "אי נט", אתר בבעלות קבוצת "אנשים ומחשבים" שידוע כאתר מחשבים ואינטרנט ישראלי. עמוד הכניסה לאתר הושחת כולו, אומנם הצבעים נשארו כשהיו, אך כל דמיון בין ה"לפני" וה"אחרי" הפך מקרי בהחלט.

הודעה באנגלית שהושארה במסך זה לא הותירה כל מקום לספק – "האתר הושחת על ידי "Moron” ו "Nightman” מקבוצת וו.די.אף2000. הצילו את פלסטין לפני שיהיה מאוחר מדי!".

ובכל זאת הפעם זה היה שונה, הפעם לא מדובר בעוד חסימה של אתר ישראלי או הצפתו במידע רב על מנת שזה יקרוס לחצי שעה. מדובר בהשחתה של ממש, ומעבר לכך השחתה עם אידיאולוגיה. בדיקה העלתה כי זו לא הפעם הראשונה של חברי קבוצת וו.די אף. בעברם היסטוריה של פריצות לאתרים שונים בעולם, כשהמשותף לכולם הוא אחד – "הפסיקו את ההרג המיותר, עשו שלום".

מספר אתרים ישראלים נפרצו על ידי אותה קבוצה במהלך סוף השבוע האחרון. בהם אתר עיריית רמת גן, אתר הקולג` ביהודה ושומרון, וכאמור, אתר "אי נט". כולם הושחתו בצורה דומה ותחת אותה אידיאולוגיה ממש. בחלק מהאתרים נכתבו הודעות פשוטות כנגד הכיבוש הישראלי, הסרת הסגר ושיחרור כספים לפלסטינים. ואילו באתרים אחרים גוללה הקבוצה את כל משנתה לגבי "שלום", החל מסיפור הכיבוש, ועד לאינתיפאדת "אל אקצה" וסיפורו של הילד הפלסטיני, מוחמד עדורה, שהפך לסמל האינתיפאדה. רוב האתרים הישראלים חזרו לעבודה תקינה זמן קצר אחר כך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by