בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התפרסמו מכתבים שכתבה מרלן דיטריך לאהובה - קצין נאצי 
 
 
חדשות נענע 

לאלילת המסך הגרמניה ייחסו בעבר קשרים רומנטיים עם הנשיא האמריקני ג'ון קנדי, השחקנית גרטה גרבו והזמר פרנק סינטרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זמן קצר לפני שהתפרסמה כתבה אגדת המסך הגרמנייה, השחקנית מרלן דיטריך, לאהובה, כי היא חוששת שמא ימצא לעצמו נערה יפה יותר ממנה. כך מגלה היום (ראשון) מכתב פרי עטה של השחקנית שמתפרסם בגרמניה.
 
"האם כבר מצאת לך אשה יפה אחרת? יפה יותר ממני?" כתבה דיטריך, אז בת 19. במכתב משנת 1921 שמוען לווילי מישל, אופה, כתבה דיטריך "אני חשה מרוקנת... כעת אני בוכה".

דיטריך ומישל נפגשו בווימאר, כשעוד היתה סטודנטית אנונימית למוסיקה בין השנים 1919-1921. יחסית לאחד מסיפורי האהבה המפורסמים ביותר בתולדות הוליווד, מישל מוזכר מעט מאוד בספרי הביוגרפיה שמתעדים את דיטריך.

מסמך שהתפרסם בשנה שעברה מגלה כי דיטריך ונשיא ארצות הברית ג`ון קנדי ניהלו רומן קצרצר בשנת 1962. מסמך אחר מייחס לדיטריך קשרים רומנטיים עם גרטה גרבו, פרנק סינטרה ואחרים.

"אני כל כך אומללה. היית מאמין", כתבה השחקנית למישל בינואר 1922, "אני בוכה המון, מישל הקטן שלי, בוכה יותר מדי. וזה לא עובר".

הסרט שהעניק לדיטריך את פרסומה היה `המלאך הכחול`, הסרט המדבר הראשון משנת 1929. מאוחר יותר עברה להתגורר בהוליווד, המשיכה לשחק ובנתה לעצמה תדמית של אלילת מין.

רבים בגרמניה גינו את דיטריך על שבחרה לצדד בבנות-הברית בזמן מלחה``ע השנייה. דיטריך מתה בגלות, בפריז, בשנת 1992, ואהובה מישל, לימים קצין בצבא הנאצי בשנות המלחמה, מת ב-1988.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by