בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה: חרדים יאבטחו אוטובוסים בשכונות חרדיות 
 
 אבטחה באוטובוסים. חרדי בירושלים (רויטרס)   
 
הארון תחאוכו

לאחר גיוסם של בדואים למערך התחבורה הציבורית, החליט משרד התחבורה לשלב מאבטחים חרדים באוטובוסים הפועלים בשכונות החרדיות בירושלים ובבני ברק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד התחבורה יגייס לראשונה מאבטחים חרדים למערך האבטחה של התחבורה הציבורית. כך מסר היום (יום ראשון) שר התחבורה, מאיר שטרית. המאבטחים החרדים ישולבו בתחנות ההסעה ובאוטובוסים הפועלים בשכונות החרדיות בירושלים ובבני ברק ויערכו בדיקות במטעניהם של הנוסעים לפני עלייתם לאוטובוס.

בשלב הראשון יגוייסו כ-15 מאבטחים חרדים והם יעברו הליך מיון מיוחד שיבדוק את התאמתם לתפקיד. המאבטחים החרדים ישתתפו בקורס מיוחד ובסיומו הם ישולבו במערך האבטחה של התחבורה הציבורית. המאבטחים ישאו נשק וילבשו מדים מיוחדים, בדומה לשאר מאבטחי התחבורה הציבורית הפועלים כיום בכל רחבי הארץ.

לאחרונה יזם שטרית את גיוסם של מאבטחים בדואים, יוצאי יחידת קרביות למערך האבטחה של התחבורה הציבורית בדרום הארץ. המאבטחים הבדואים, המשמשים בעיקר כתצפיתנים בתחנות המרכזיות, נעים בלבוש אזרחי ונטמעים בקהל בריכוזי אוכלוסיה של הנוסעים בתחבורה הציבורית.

מערך האבטחה בתחבורה הציבורית מונה כיום יותר מ- 800 מאבטחים יוצאי יחידות קרביות. מאבטחים אלה פועלים בצירי התנועה של האוטובוסים ובתחנות ההסעה של התחבורה הציבורית. לצידם של המאבטחים פועלות עשרות ניידות אבטחה שמסיירות בין התחנות וכן כלבים מיוחדים שאומנו במיוחד לאתר חומרי נפץ ומטעני חבלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by