בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הליכוד והעבודה: סיכומים אחרונים לפני כינון הממשלה 
 
 
חדשות נענע 

דליה איציק אמרה כי הנושאים שעדיין עומדים על הפרק אינם מהותיים ויפתרו בהסכמה. למרות הציפיות הקודמות, ישראל בעליה תהיה חלק מהממשלה ושרנסקי יכהן כשר השיכון והבינוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותי הליכוד והעבודה התכנסו הערב (שני) על-מנת לסכם ו"לסגור קצוות" אחרונים לקראת החתימה על ההסכם הקואליציוני וכינון הממשלה הצפוי ביום רביעי
 
באתר Ynet פורסם כי השרה דליה איציק אמרה לפני הישיבה שהמחלוקות שנותרו הן הרוטציה בראשות וועדת חוקה חוק ומשפט, מינוי רוני מילוא לשר להסברת חוץ, תפקידי סגני השרים של העבודה והסברים לגבי משמעות תוכן המכתב שהעביר ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, לח"כ אביגדור ליברמן וגנדי. המכתב עסק בתהליך השלום. איציק הביעה אופטימיות ואמרה, שהדברים יפתרו בהבנה ושהם אינם מהותיים.

שמעון פרס הבהיר היום בישיבת סיעת ישראל אחת כי הוא מתנגד למינויו של מילוא לתפקיד השר להסברת חוץ.

כפי שפורסם, ככל הנראה לא ישבו בממשלה המפד"ל וגשר. המפד"ל טענה היום כי לא תוכל להשפיע בנושאים החשובים לה, כגון חינוך ודת, ולכן אינה מעוניינת לשבת בממשלת שרון. עם זאת, אמרו במפד"ל כי יתמכו בממשלה מבחוץ. תנועת גשר, השייכת מבחינה חוקית-משפטית לישראל אחת, לא תשב גם היא בממשלה לאחר שליו"ר המפלגה, דוד לוי הוצע תפקיד שר בלי תיק. "לא אצטרף לממשלה בשביל `לחמם כיסא`", אמר לוי על ההצעה.

מנגד מסתמן, שכבר הערב תחתום מפלגת `ישראל בעליה` בראשות נתן שרנסקי, על הסכם כניסתה לממשלה, למרות שנראה לפני כן, כי שרון יציג את ממשלתו ביום ד` בלעדיה. בליכוד הוחלט להעניק לשרנסקי את תיק השיכון והבינוי שיועד למפד"ל לפני פרישתה מהמשא ומתן הקואליציוני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by