בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש בישראל: ברכות ווידאו מהסוללרי למייל 

חדש בישראל: ברכות ווידאו מהסוללרי למייל

 
 
חדשות נענע 

חדש בישראל: ברכות ווידאו מהסוללרי למייל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גו נקסט, בבעלות חברת פלאפון וחברת סאני.קום, מציעה לראשונה בישראל שירות שיאפשר ללקוחותיה לשלוח ברכות ווידאו אישיות מהסלולרי לאי מייל של כל נמען.
 
השירות החדש הוא תולדה של שיתוף פעולה בין גו נקסט ובין חברת הסטארט-אפ הישראלית Earthnoise המספקת שירותי ווידאו ברשת האינטרנט ומפעילת קהילת ווידאו ברשת.

מנויי האינטרנט הסלולרי של גו נקסט יוכלו לגלוש מהטלפון הנייד שלהם לאתר הסלולרי של Earthnoise, לבחור ברכות וידאו במגוון נושאים ולשלוח אותן לדואר האלקטרוני של הנמען. כמו כן, יוכלו מנויי האינטרנט הסלולרי של גו נקסט לצרף לברכה מסר אישי באנגלית או בעברית והכל דרך הטלפונים האינטרנטיים של חברת פלאפון.

במקביל, ישיקו הצדדים אתר משותף, דרכו יוכלו גולשים לשלוח ברכות וידאו. גולשים המעונינים לצרף לברכות סרטון אישי, יוזמנו לפתוח חשבון חינם באתר הבית של Earthnoise.com, להעלות לרשת סרטוני וידאו באמצעות מצלמת אינטרנט (webcam) ובעזרת תוכנת Earthcast הניתנת להורדה חינם באתר החברה. פיתוחי Earthnoise בתחום הוידאו הדיגיטלי באינטרנט, מספקים לגולשים כלים לעריכה, לאיחסון ולהפצה של סרטי וידאו ברשת.

"שיתוף הפעולה עם גו נקסט והכניסה לעולם האינטרנט הסלולרי מעידים על היערכותה של Earthnoise לדור השלישי". אמר מנכ"ל משותף של חברת Earthnoise, אלי קמפו.

לדברי מנכ"ל GoNext, הרצל עוזר, שיתוף הפעולה בין שתי החברות מעשיר את מגוון השימושים שמציעה גו נקסט ללקוחותיה "השירות הנוכחי יעניק בעתיד פלטפורמה נוחה להשקת השירות המתקדם יותר של העברת ווידאו דיגיטלי באינטרנט הסלולרי", אמר עוזר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by