בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי להקת מטאליקה 'ליכלכו' אחד על השני בראיונות 
 
 
חדשות נענע 

בחלק מהטענות שהושמעו הואשם המתופף בהגיינה אישית לוקה בחסר ובהיעדר כישרון תיפוף, על הסולן נטען כי קולו אינו מוצלח במיוחד ונחשף דבר קיומן של מריבות אלימות לא מעטות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראיונות נפרדים, שערך מגזין פלייבוי עם חברי להקת הרוק הכבד "מטאליקה", ניתן להבחין כי אין ביניהם אהבה יתרה, אם לא מעבר לכך. הראיונות התפרסמו בגיליון האחרון של הירחון.
 
פלייבוי שוחח עם חברי הלהקה לפני כארבעה חודשים, בחודש נובמבר. חודשיים לאחר מכן, הכריז בסיסט הלהקה, ג`ייסון ניוסטד, כי הוא עוזב אותה לאחר 14 שנות פעילות משותפת.

ניוסטד טען בראיונו, כי לסולן הלהקה, ג`יימס הטפילד, טווח קול מוגבל, אך הוא משתפר. גם המתופף, לארס אולריך, דיבר בחוסר פרגון מסויים על הסולן וטען כי ייתכן מאוד שהוא הומופובי והוסיף: "הומופוביה מעמידה בספק את נטיותיך המיניות ואת מידת הביטחון שלך בהן".

הטפילד מצידו אמר על אולריך, שהוא לא מתופף טוב במיוחד וציין, כי בעבר הוא התרחץ רק לעיתים נדירות. הוא נזכר בנוסטלגיה איך היה מעיף את אולריך על מערכת התופים במסגרת מנהגו לתקשר באמצעות אלימות. אולריך ציין מצדו כי הלך מכות פעמים לא מעטות עם הבסיסט, ניוסטד.

ראיון מתון יותר העניק הגיטריסט המוביל, קירק האמט, שלא פגע מילולית באופן בולט לעין בחבריו והוא גם היחיד שמעולם לא הסתכסך בעימות אלים עם איש מהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by