בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כ-70 אחוזים אינם מרוצים ממערכת החינוך בארץ 

כ-70 אחוזים אינם מרוצים ממערכת החינוך בארץ

 
 
חדשות נענע

רוב הציבור סבור שכדי להעלות את רמת החינוך יש לשפר את רמת ההוראה, לצמצם את מספר התלמידים בכיתות ולהעלות את שכר המורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
71.4 אחוזים מהציבור סבורים כי מערכת החינוך אינה ממלאת את תפקידה כראוי ואינה מסייעת בעיצוב דור העתיד של ישראל - כך עולה מסקר שנערך עבור יום עיון במכללת ספיר. בכנס, שייערך ביום רביעי, ידונו בממצאי הסקר, וישתתפו בו אישים בולטים מתחום החינוך, בהם יולי תמיר, אוריאל רייכמן וח"כ זבולון אורלב.

באתר nrg דווח כי מממצאי הסקר עולה כי 38.2 אחוזים מהנשאלים סבורים שמערכת החינוך ממלאת את תפקידה בצורה "לא כל כך טובה", ו-33.2 אחוזים סבורים כי היא ממלאת את תפקידה בצורה "כלל לא טובה". רק 2.9 אחוזים מהנשאלים סבורים כי מערכת החינוך מתפקדת בצורה "טוב מאוד".

עוד לפי הסקר, רוב הציבור סבור שכדי להעלות את רמת החינוך יש לשפר את רמת ההוראה, לצמצם את מספר התלמידים בכיתות ולהעלות את שכר המורים. 37.5 אחוזים השיבו כי יש להעלות את רמת ההוראה ו-12.1 אחוזים השיבו כי יש להעלות את שכר המורים. 25.1 אחוזים סבורים כי ראשית יש לצמצם את מספר התלמידים בכיתות.

המשתתפים התבקשו לומר באיזו מידה משפיעים המורים על עתיד התלמידים. 79.7 אחוזים סבורים כי למורים השפעה על עתיד ילדיהם: 29.2 אחוזים סבורים כי השפעתם רבה מאוד,ו-25.6 אחוזים ייחסו למורים השפעה מסויימת. 14.9 אחוזים מהנשאלים לא ייחסו למורים כי השפעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by