בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שארפ תכריז על מחשב כף יד חדש 

שארפ תכריז על מחשב כף יד חדש

 
 
חדשות סיון.קום

המחשב החדש, שיושק בקרוב, יתבסס על מערכת ההפעלה לינוקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת שארפ, המובילה במכירת מחשבי כף יד במזרח הרחוק, הודיעה לאחרונה, כי היא מתכוונת להציע מחשב כף יד שיעבוד בעזרת מערכת הפעלה מבוססת לינוקס. ההחלטה על פיתוח המוצר החדש התקבלה בין השאר כדי להציג מוצר שיתחרה במערכות ההפעלה של מיקרוסופט ופאלם למוצרי PDA.
 
"חברת שארפ עתידה להיות היצרנית הגדולה הראשונה שתציע מכשירי כף יד הפועלים תחת מערכת הפעלה מבוססת לינוקס", אמר מנהל חטיבת המכשירים הניידים בחברה, הירושי אונו. נכון להיום משתמשת שארפ במערכת ההפעלה זאורוס, המיוצרת בחברה. התחרות העיקרית היא מצד חברות פאלם, סוני וויזור המשתמשות במערכת ההפעלה של פאלם. בשנה שעברה הציגה חברת מיקרוסופט את טכנולוגיית הפוקט פי.סי החדשה שלה. שארפ מתכוונת להרחיב את נתח השוק שלה גם מעבר למזרח הרחוק, ועתידה לייצא את מכשריה מבוססי הלינוקס גם לאירופה ולארצות הברית.

שוק מכשירי כף היד צפוי לצמוח בצורה משמעותית עד שנת 2004 ועתיד להגיע ל- 33.7 יחידות נמכרות. זאת בהשוואה ל-9.39 יחידות שנמכרו בשנת 2000. להערכות אנליסטים, שוק מכשירי כף יד מבוססי מערכות לינוקס עתיד לגדול בהתאם.

שארפ עסוקה בימים אלה בפיתוח שלושה אבי טיפוס למכשירים חדשים שימכרו בשווקי העולם. כל המכשירים עתידיים להיות בעלי יכולות מולטימדיה נרחבת וניתן יהיה להציג בהם תמונות נעות והאזין למוסיקה, בנוסף יאפשרו המכשירים סינכרון מלא עם המחשב הביתי, וכן חיבור לרשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by